Apbrīno

Justs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu1


Kategorijā “Debija” uzvarēja Justs ar ierakstu “Heartbeat”.
Kategorijā “Debija” uzvarēja Justs ar ierakstu “Heartbeat”.
Foto – Leta

Šodien, 1. martā, pašmāju mūziķis Justs nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu – dziesmu “Message to you”, kuras autors ir pats mākslinieks un mūzikas līdzautors ir Mārtiņš Makreckis.

“Veidojot dziesmu “Message to you”, es aprakstīju to, ko redzu apkārt. Tā stāsta par to, kā mūsdienās cilvēki iepazīstās interneta vidē.”, stāsta Justs Sirmais.

“Mēs visi pavadām daudz laika galvenajās sociālo tīklu platformās, piedzīvojot dažādas emocijas, kā prieku, bēdas, ilgas, iekāri un citas. Es ceru, ka katrs klausītājs varēs dziesmas stāstā ieraudzīt arī sevi un iegūt pozitīvu noskaņu klausoties dziesmu un atskatoties uz atmiņā uzaustošo notikumu.”

Šī dziesma ir arī pirmais singls no gaidāmā studijas albūma “Message to you” kas būs pirmais izdotais Justa solo albums.

Dziesmas pirmatskaņojums notika TV šova “Supernova” finālā 26.februārī, kur Justs uzstājās kā raidījuma viesis.

Dziesma “Message to you” ir klausāma Soundcloud, Youtube un tuvākajā laikā tā būs pieejama straumēšanai mūzikas servisā Spotify, kā arī lejupielādei iTunes lietotnē.

Pagajušā gadā Justs LTV jauno autoru un izpildītāju konkursā “Supernova” izcīnīja iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, un finālā, kas norisinājās Stokholmā, ar dziesmu “Heartbeat” ierindojās 15.vietā. Gadu laikā mākslinieks strauji attīstās, ir izdevis divas dziesmas dzimtā valodā ar pavadošiem mūzikas videoklipiem.

Justs Sirmais šogad bija viens no māksliniekiem, kurš saņēma visvairāk nominācijas Mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta mikrofons”. Apbalvojums notika vakardien, 28.februārī, Dailes teātrī. Justs Sirmais saņēma balvu kategorijā “gada debija”.

LA.lv