Mobilā versija
-0.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
19. februāris, 2016
Drukāt

Jūsu prezidentam vajag balstu, uzsver igauņu astrologs, kurš dzimis vienā dienā ar Vējoni

1. Tomass + Ieva = veiksmīga savienība

1no5
Ivara Bušmaņa fotoIvara Bušmaņa foto

Slavenākais igauņu astrologs IGORS MANGA par Igaunijas prezidenta laulību, Latvijas prezidenta un premjera valdīšanu un to, kā mums dzīvot Pērtiķa gadā un turpmāk.

– Es sekoju Igaunijas prezidenta piemēram. Kādas igauņu avīzes karikatūrā jūsu Ieva Kupča skrien un mūsu prezidents dzenas viņai pakaļ. Paraksts: “Mēs nevaram dzīvot bez Latvijas.” Tas rosināja mani doties uz Latviju un atcerēties labo sadarbību ar “Latvijas Avīzi” (tolaik “Lauku Avīzi”), kad taisīju horoskopu jūsu valstsvīriem, – saka igauņu slavenākais astrologs IGORS MANGA. Vairāk nekā divdesmit gadus viņš strādā igauņu avīzē “Maaleht” un veido zvaigžņu kartes. Kad gada beigās ievieto viņa lielo horoskopu jaunajam gadam, avīzes tirāža no 40 000 uzlec līdz 101 000 eksemplāru.

Lieliski! Tad nu jāpatincina astrologs, kā šogad klāsies mūsu valdītājiem un kā mums pašiem.

Kā Igaunijas patriots Igors Manga sāk ar savas zemes prezidenta sirdslietām. Astrologs ilgi meklējis Ievas nu jau Ilvesas dzimšanas datus, taču tie nav bijuši publicēti. Tad kāds viņa draugs uzdūries informācijai par skaistumkonkursu, kur Ieva savulaik piedalījusies, un tur dati bijuši. – Pēc zodiaka zīmes viņa ir Jaunava, mūsu prezidents – Mežāzis, un tā ir laba savienība. 2016. gads ir labs Jaunavām, vispār zemes zīmēm – Mežāžiem, Vēršiem, Jaunavām. Ļoti iespējams, ka par jauno Igaunijas prezidentu rudenī var kļūt cilvēks, kas dzimis Jaunavas zīmē. Un tāda mums ir ārlietu ministre Marina Kaljuranda. Tie, kas dzimuši Jaunavas zīmē, šogad piedzīvos pacēlumu – cits karjerā, cits personiskajā dzīvē. Visi kaut ko saņems. Bet Mežāži paplašinās savu apziņu, mācīsies, viņiem būs darīšana ar ārzemēm – vai nu ceļos, vai kādu laiku tur dzīvos. Ceļojumos un mīlas lietās šogad veiksies arī Vēršiem. Uguns zīmēm un gaisa zīmēm labāk klāsies gada otrajā pusē, sākot no augusta, – sola astrologs.

Kad nu varam būt droši par Igaunijas prezidenta jauno laulību, jāpajautā, kā pašam astrologam gājis šajā jomā.

  1. Tomass + Ieva = veiksmīga savienība
  2. Nav ko domāt, dzīvojam kopā!
  3. 2016. gadā daudz pārsteigumu
  4. Kurp dodas pasaule?
  5. Kāds ir cilvēka mērķis?

Pievienot komentāru

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+