×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Kā mīlas dzīve atšķiras, atkarībā no tā, kurš bērns ģimenē pēc kārtas esi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Patiesība par iemīlēšanos un visu, kas saistīts ar tavu mīlestību nav ierakstīta zvaigznēs, bet gan to ietekmē tas, kurš bērns ģimenē pēc kārtas esi.

Mēs katrs citādāk uztveram romantiskās attiecības un tam ir labs izskaidrojums.

Ja tu esi pirmais bērns, tu jau esi dzimis līderis un spēj pārņemtkontroli praktiski jebkurā situācijā. Pirmie bērni stereotipiski tiek uzskatīti par uzticamākiem, ambiciozākiem un centīgākiem nekā viņu jaunākie brāļi un māsas. Tas nozīmē, ka tu esi ļoti pašpārliecināts attiecībās un ideāli proti sarīkot randiņus.

Ja tu esi vidējais bērns, tu nebaidies plūst līdzi straumei, bet dažkārt tev ir diezgan ietiepīga attieksme. Vidējie bērni ir ideāli partneri, jo viņi ir saprotoši, kas var palīdzēt veidot labas attiecības ar visiem brāļiem un māsām.

Ja tu esi jaunākais bērns, tev ļoti patīk atrasties uzmanības centrā, kas dažkārt noved pie dumpinieciskuma. Tu esi pieradis, ka viss notiek pēc tava prāta, kas nozīmē, ka dažreiz būs novērojama ietiepība. Jaunākie bērni ir spontānākie, bet viņiem mazāk patīk, ja viņus kontrolē.

Ja tu esi vienīgais bērns, tu esi ne tikai atbildīgs, bet arī ļoti uzticams. Tu esi ļoti apzinīgs un attiecības uztver nopietni, tādēļ tās praktiski vienmēr būs izdevušās.

 

Avots: www.yourtango.com

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+