Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāda ir tava laimīgā krāsa atbilstoši zodiaka zīmei0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Krāsu nosaka planēta

Vai tu zini, kāda krāsa tev ir piemērotākā atbilstoši zodiaka zīmei? Katram no mums ir sava iemīļotā krāsa vai tāda, kurā jūtamies ērti. Krāsām piemīt zināma enerģija, tās var piešķirt mums pārliecību un spēkus, nomierināt un iedvesmot.

Katru zodiaka zīmi pārvalda planēta, kas nosaka tavu veiksmes krāsu. Šī krāsa izgaismo tavas labākās īpašības un vienmēr labi tev piestāvēs.

Ir arī tādas krāsas, no kurām vajag izvairīties, jo tās neatbilst tavas zodiaka zīmes enerģētikai.

Tātad – kura krāsa vislabāk der katrai horoskopa zīmei:

Auns

Auns, pirmā Uguns zīme zodiakā, ir Marsa pārvaldībā. Auna laimīgā krāsa ir sarkana.

Sarkana krāsa pamudina Aunus uz rīcību, pastiprina šīs zīmes kaisli, enerģiju un iniciatīvu. Tā ir azarta un pašpārliecinātības krāsa, kas ļoti atbilst Auna aktīvajai dabai un dzīves mīlestībai. Sarkanā krāsa prasa uzmanību, bet Aunam nepatīk, ka viņu ignorē.

Mazākā mērā, bet arī piemērotas Aunam ir baltā un dzeltenā krāsa. Vismazāk Auniem piestāv zila, melna un zaļa krāsa.

Vērsis

Vēršus pārvalda skaistuma planēta Venera. Zaļā krāsa simbolizē dabu, tāpēc ir vispiemērotākā Vēršiem, kas ir Zemes zīme.

Vērši ir stabili, pacietīgi un vienmēr izaugsmes procesā. Šī krāsa palīdzēs tev atbrīvoties no visa vecā un nevajadzīgā un vienmēr virzīties uz priekšu.

Tev piestāv arī nomierinošās rozā un baltā krāsa, bet jāizvairās no dzeltenas un sarkanas krāsas.

Dvīņi

Ekscentriskā un duālā Dvīņu zīme atrodas saskarsmes planētas Merkura pārvaldē. Dzeltenā krāsa vislabāk piestāv tavai dzīvīgajai un nemierīgajai dabai. Tā baro tavu zinātkāri un uzvedina uz spīdošām idejām.

Tu esi dzīvs saules gaismas iemiesojums, kas atnes prieku un laimi. Dzeltenā ir arī prāta un intelekta krāsa, kas stimulē domāšanas procesus un palīdz Dvīņiem koncentrēties.

Veiksmīgas Dvīņiem ir arī baltā un rozā krāsas. Savukārt izvairīties vajag no zilās un sarkanās krāsas.

Vēzis

Vēzis atrodas Mēness aizgādnībā. Baltā un pelēkā krāsa palīdz Vēžiem ieklausīties savā intuīcijā un attīra prātu un jūtas no visa nevajadzīgā.

Šīs krāsas kā mirdzoša ūdens virsma vai Mēness atspulgs iemieso Vēžu izsmalcinātību un tīrību. Tās pastiprina jūtīgumu un sapratni, palīdzot tev sajust mīlestību padziļinātā līmenī.

Vēžiem piestāvēs arī sudraba krāsa un krēmkrāsa, bet jācenšas izvairīties no tumšām krāsām.

Lauva

Lauva ir pašas Saules aizgādnībā. Tiek lēsts, ka pati laimīgākā krāsa šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir zelta krāsa. Tā pastiprina pozitīvu noskaņojumu un simbolizē Lauvas labo sirdi.

Zelta krāsa vienmēr tikusi uzskatīta par varas, prestiža un luksusa simbolu, tāpēc nav brīnums, ka tā Lauvām nes veiksmi.

Zelta krāsa palīdz piesaistīt uzmanību, kas tik ļoti nepieciešama Lauvām, kā arī piestāv šīs zodiaka zīmes pārstāvju dāsnajai un labvēlīgajai dabai.

Bordo un oranžā krāsa arī ir veiksmīgas Lauvām. Vismazāk tām piemēroti ir bālie toņi.

Jaunava

Šī ir vēl viena Zemes zīme, kas ir Merkura pārvaldībā. Klasiskie zaļie un brūnie toņi nes Jaunavām veiksmi. Šīs krāsas palīdz stabili turēties kājās un koncentrēties uz pastāvīgu attīstību.

Brūnā krāsa simbolizē stabilitāti, kā arī piesardzīgu un metodisku pieeju dzīvei, kāda raksturīga Jaunavām. Zaļā krāsa ir izaugsmes krāsa, kas iemieso Jaunavu pastāvīgos centienus pilnveidoties.

Jaunavām laimīgas krāsas ir arī zilā, gaiši dzeltenā un baltā. Visnepiemērotākā krāsa šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir sarkanā.

Svari

Svari ir vēl viena zodiaka zīme, kas atrodas Veneras aizgādībā. Gaisīgā rozā krāsa un gaišzilā krāsa atspoguļo šīs zīmes atvērtību un šarmu.

Šīs krāsas atklāj labākās Svaru īpašības – sabiedriskumu, maigumu un mierīgumu. Gaišzilā simbolizē vieglu, vēsu vēja pūsmu, pastiprinot skaidrību un līdzsvara sajūtu, bet rozā izgaismo jauko un mīlošo Svaru dabu.

Tiek uzskatīts, ka šai zodiaka zīmei laimi nes arī baltas un spilgtas krāsas, bet no sarkanās krāsas vajadzētu izvairīties.

Skorpions

Noslēpumainais Skorpions ir Platona aizbildniecībā. Melnā krāsa slēpj šīs zodiaka zīmes dvēseles dziļumu, aizsargā no skauģiem un apvelta ar spēju nokļūt līdz lietas būtībai.

Melnā krāsa uzsver Skorpiona zinātkāro prātu un spēju mainīties. Rietumu kultūrā melnā krāsa asociējas ar nāvi un atdzimšanu, uzsverot šīs zodiaka zīmes spēju pilnībā pārmiesoties.

Arī sarkano un oranžo krāsu var uzskatīt par veiksmīgām Skorpionam, bet piesardzīgām jābūt attiecībā pret zilajiem un zaļajiem krāsu toņiem.

Strēlnieks

Strēlnieks atrodas Jupitera aizgādībā. Violetā krāsa, kas simbolizē garīgumu un atvērtu prātu, virza Strēlnieku filozofiskos uzskatus. Tā ir arī pārpilnības un veiksmes krāsa, kas vairo panākumus un pozitīvu attieksmi pret dzīvi, palīdzot Strēlniekam paplašināt savus horizontus.

Strēlniekiem ir jānēsā violetas krāsas apģērbs, lai pastiprinātu savas labās rakstura iezīmes – objektivitāti un spēju pieņemt citu atšķirības. Tiek uzskatīts, ka šai zīmei veiksmīgas ir arī tumši dzeltena un tumši oranža krāsa. Vismazāk piemērota Strēlniekiem ir tumši zila krāsa.

Mežāzis

Mežāzis ir Zemes zīme, ko pārvalda Saturns. Piezemētas krāsas – pelēkā un brūnā – palīdz Mežāžiem atrast optimālāko un praktiskāko pieeju dzīvei.

Šīs neitrālās krāsas pastiprina šīs zodiaka zīmes neatlaidību un uzticamību. Vienkāršība un tradīcijas ir Mežāža dzīvesveida atslēgvārdi. Nēsā šīs krāsas apģērbu, lai saglabātu spēkus un nezaudētu apņēmību mērķa sasniegšanās.

Mežāžiem arī piestāv melna, bordo un haki krāsa. Neveiksmīgas var izrādīties sarkanā un oranžā krāsa.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir Urāna pārvaldībā. Mierīgā tumšzila krāsa iedvesmo Ūdensvīru īstenot interesantas idejas un līdzsvaro viņu dumpīgo dabu.

Tumšzilā krāsa iemieso plašumus, stimulē saskarsmi un eksperimentus.

Nēsā tumšzilas krāsas apģērbu, kad tev nepieciešama palīdzība, lai novirzītu savu radošo enerģiju.

Arī baltā un visas gaišās krāsas Ūdensvīram ir piemērotas, bet melnā un zaļā nepavisam neder.

Zivis

Zivis pārvalda Neptūns. Zivīm, kas apveltītas dziedniecības spējām, gaišzaļa krāsa palīdz attīstīt dabas dotos talantus.

Pasteļzaļā ir atjaunotnes un iedvesmas krāsa. Tā ļauj uzturēt saikni ar savu zemapziņu un ātri atjaunot spēkus. Nēsā šīs krāsas apģērbu, ja tev kāds ir jānomierina.

Tāpat laimīga Zivīm rozā krāsa. Šīs zīmes pārstāvjiem vajadzētu izvairīties nēsāt melnas un tumšas krāsas apģērbus.

Avots: “Flytothesky”

LA.lv