×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
23. novembris, 2016
Drukāt

Kādu dzīvi sola tavs dvēseles skaitlis? Numeroloģisks tests

1. Vispārējais līmeņu raksturojums

1no2
Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Šis tests ļaus jums noskaidrot savas garīgās attīstības pakāpi, proti – savas dvēseles briedumu. Vai tā ir pavisam jauna, vai jau pieredzējusi? Vai tai vēl jāizzina šī sarežģītā pasaule, vai arī tā nākusi ar īpašu misiju dot pasaulei ko jaunu, vēl nepieredzētu? Un kādu likteni jums pašam sola jūsu dvēseles skaitlis?

Kā ikvienā numeroloģiskā testā, jums vispirms jāsaskaita savi dzimšanas dienas dati, piemēram: 1972. gada 6. aprīlis tiek izteikts vienādojumā 1+9+7+2+6+4=29. Vai, piemēram, 1976. gada 10. oktobris: 1+9+7+6+10+10=43. Pievērsiet uzmanību: gada cipari tiek saskaitīti katrs atsevišķi, kamēr datums un mēnesis netiek dalīti – ja tajos ir divi cipari, tie jāpieskaita kā viens skaitlis.

Rezultātā jums jāiegūst skaitlis, kas nav lielāks par 59 (ja ir lielāks, saskaitiet visas sastāvdaļas vēlreiz). Iegūtais vien- vai divciparu skaitlis arī norāda uz jūsu dvēseles likteni, slēptajiem spēkiem, kuri ietekmē jūsu dzīvi.

No 1 līdz 9
Jūsu dvēsele ir tik jauna, ka tai nav nekādu karmisko uzdevumu, izņemot tos, kurus nosaka dzimta. Šī līmeņa cilvēkiem netiek uzstādīti nekādi mērķi, netiek prasīta pašattīstība, darīt var visu, ko vien sirds vēlas. Vienīgais noteikums: jārīkojas saskaņā ar sirdsapziņu!

No 10 līdz 19
Pirmais līmenis – jums pamatuzmanība jāvelta pašattīstībai, gribas attīstīšanai, ķermeņa un gara pilnveidošanai. Jūs gaida zemes darbi, garīgās matērijas vēl nav domātas jums.

No 20 līdz 29
Otrais līmenis. Cilvēks, kura dvēsele ir šajā līmenī, atstrādā savu iepriekšējās dzīves zemes karmu, balstoties savu senču pieredzē. Mācieties attīstīt intuīciju, virzīt savu zemapziņu.

No 30 līdz 39
Trešā līmeņa cilvēki spēj ietekmēt apkārtējo apziņu. Jūsu uzdevums: iemācīt apkārtējiem filosofisku skatījumu uz pasauli, uz esamības pamatiem. Lai to paveiktu, jums pašam ļoti daudz jāmācās.

No 40 līdz 49
Augstākais apziņas līmenis. Šajā līmenī dzimst intelektuāļi, filozofi, skolotāji, kuriem jācenšas izprast esamības augstāko jēgu, pasaules esamības pamatus. Jūsu mērķis: iziet jaunā apziņas līmenī.

No 50 līdz 59
Piektā līmeņa cilvēki ir novērotāji, starpnieki starp Augstāko saprātu un cilvēkiem. Jūs esat slepenas informācijas nesējs, jūs mērķis – pašpilnveidošanās un vienatne. Taču tas nebūt nenozīmē, ka visi šī līmeņa cilvēki ir kristālskaidras būtnes, reizēm, diemžēl, šiem cilvēkiem viss atnāk pārāk viegli – viņi ir laimes lutekļi, un, tā vietā, lai turpinātu izaugsmi, viņi pārstāj sevi iegrožot un sāk dzīvot, tikai patērējot iepriekšējās dzīvēs uzkrāto kapitālu. Rezultātā, protams, nākamajā dzīvē viņus gaida atkritiens zemākā dvēseles attīstības līmenī. Tik augsts dvēseles attīstības potenciāls pieprasa dzīvesveidu, kurš bagātina dvēseli un attīra arī citu dzimtas locekļu karmu.

  1. Vispārējais līmeņu raksturojums
  2. Daži dvēseles skaitļi ar īpašu likteni

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+