Praktiski
Mājas mīluļi

Kaķu horoskops. Kāds murrātājs piestāv tavai zodiaka zīmei?0

Foto – Fotolia

Auns

Mājas mīluļi vienmēr ienes mājās pozitīvu enerģētiku. Bet kā pareizi izvēlēties kaķi atbilstīgi savai zodiaka zīmei?

Tev piestāvēs kaķis ar ļoti aktīvu raksturu, vēlams, spilgti rudā krāsā. Tāpēc jauks ruds kaķēniņš, īpaši ar garu spalvu, varētu būt tev labākā izvēle. Rudais tonis var būt viena no kažoka krāsām, bet var būt arī vienīgā. Rudi kaķi saskaņā ar ticējumiem piesaista mīlestību, bet laimi nes arī citu krāsu murrātāji.

Vērsis

Mājās sēdētājiem Vēršiem vislabāk piestāv nevis kaķenes, bet runči: tie ir lielāki un parasti arī slinkāki.

Izvēlies pašu pūkaināko un, vēlams, miermīlīgāko minku. Laba izvēle varētu būt, piemēram, kādas garspalvainas šķirnes kaķis, jo tu pratīsi par to parūpēties. Tavs kaķis kļūs burtiski par ģimenes locekli!

Dvīņi

Pat Dvīņiem, kuriem arī bez kaķa šajā pasaulē pietiek ko darīt, var ienest mājās papildu laimīti četrkājaina mīluļa izskatā. Protams, vēlams izvēlēties īsspalvainas šķirnes kaķi, jo tam nebūs vajadzīga tik bezgalīga kopšana kā garspalvainajām šķirnēm. Derēs, piemēram, pat Bombejas kaķis, lai gan tam ir kupla melna spalva. Bet atceries, ka kaķi ir vismaz tikpat ziņkārīgi kā tu, Dvīni!

Vēzis

Jaukajiem Vēžiem, kas tik ļoti pieķērušies mājas pavardam, protams, derēs tikai pats mājīgākais no visiem kaķiem. Tas var būt persietis – tā ir Vēža labākā izvēle. Mazliet slinkākajiem Vēžiem, kas nav gatavi persieša spalvas kopšanai, derēs īsspalvainais eksots, kas starp citu selekcionēts tieši no persiešiem. Krāsa un šķirne var būt jebkāda, jo visi kaķi taču saistās ar mājām!

Lauva

Lauva ir kaprīza zīme, kas tiecas būt unikāla it visā, tāpēc tu vari izvēlēties viseksotiskākās šķirnes, piemēram, Kanādas sfinksu vai pūkaino meinkūnu. Abas šķirnes prasīs lielu saimnieka uzmanību. Izvēlies kaķēnu rudā vai zeltainā smilšu krāsā.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem īpaši labas attiecības veidosies ar skotu nokareno ausu kaķiem. To raksturs kaut kādā ziņā ir līdzīgs pašas Jaunavas raksturam, tas nesagādā problēmas un ir pietiekami patstāvīgs. Svarīgi, ka šie kaķi labi saprotas ar bērniem un tiem nav pārlieku gara spalva. Tev derēs arī parastais trīskrāsainais “laimes kaķis”.

Svari

Svaru raksturam lieliski piemērots krievu zilās šķirnes kaķis. Tie ir gan aristokrātiski, gan skaisti, un vienmēr labprāt kontaktējas ar cilvēku, bet galvenais – labvēlīgi ietekmē atmosfēru mājās. Pats galvenais kaķa izvēlē šai zodiaka zīmei — lai mājas mīlulis būtu pats skaistākais un graciozākais.

Skorpions

Skorpioni var kļūt par lepna un nepakļāvīga Siāmas skaistuļa saimniekiem. Jūs taču lieliski viens otru saprotat, tāpēc no paša nešpetnākā kaķēna spēsiet izdaudzināt vismīļāko mājas iemītnieku. Patiesībā jebkurš izraudzītais kaķēns pieskaņosies Skorpionam, un tu viņu noteikti iemīlēsi.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušiem saimniekiem ļoti piestāvēs amizantais mančkins ar īsajām kājelēm. Mančkiniem ir silta, patīkama kažoka krāsa, un viņi vienmēr smīdinās un iepriecinās savus saimniekus. Pēc rakstura Strēlniekam der rotaļīgi un aktīvi kaķi, kas tādi paliek arī pieauguši.

Mežāzis

Ēgiptes mau ne tikai piesaistīs tavu uzmanību, bet arī nemanāmi ievilks rūpju un gādības lokā, liekot nodarbties tikai ar viņu! Un uzticīgs arī būs tikai tev. Dažādībai šajā zīmē dzimušajiem principā derēs jebkurš aktīvs un jautrs mājas mīlulis, skatoties uz kuru viņi retāk domās par saviem darbiem un problēmām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri reti ir saimnieciski, viņiem slinkums sakārtot pat pašiem savu tuvāko apkārtni. Tomēr tas nenozīmē, ka viņiem nevarētu būt mājas mīlulis. Parastie mājas strīpaiņi ātri pierod un iejūtas, turklāt pie vēlēšanās neslikti pakļaujas dresūrai. Viņi mācās niķus un trikus no sava saimnieka un ir kompanjoni jaunos atklājumos.

Zivis

Zivīm vēlams izvēlēties tumšas krāsas kaķi, jo tie spēcīgāk patērē enerģiju. Un, jā, vēlams tieši kaķeni, nevis runcīti. Mājas skaistule atbrīvos Zivis no daudzām trauksmainām domām un stresa. Bet vispār noteikti ieklausies savās sajūtās – jūs ar kaķēnu viens otru uzreiz pazīsiet!

LA.lv