×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Kremļa saimnieks kļuvis par iedvesmas avotu rasistiem un antisemītiem (41)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ar pamatotu sašutumu žurnāliste Diāna Jance rakstīja par grāmatām, kam ierādīta goda vieta “Janus” grāmatu veikalā Majoros. Starp tām Marinas Lepēnas “Ravnjatsja na Putina” (latviskojot tas būtu – ņemt Putinu par paraugu). Šī grāmata iznākusi Maskavā. M. Lepēna vada Francijas galēji labējo partiju “Nacionālā fronte”, un jau kopš Ukrainas krīzes sākuma viņa visnotaļ atbalsta Putina kursu un daudzina viņa politiku. Lepēnas partija, kas vēršas pret Eiropas Savienību, pret ASV hegemoniju, pret “izvirtību”, Putinā saskata priekšzīmi, tādu kā bāku. Kremlis tādā pašā garā iedvesmo arī rasistiskos britu eiroskeptiķus, tāpat neonacistisko vācu NDP, ungāru “Jobbik” un grieķu “Zelta saullēktu”. Prasās secinājums: rietumzemju fašistiem Putins ir elks.

Pols Kreigs Robertss Savienotajās Valstīs ir diezgan plaši pazīstams. No 1981. līdz 1983. gadam viņš bija ASV finanšu ministra palīgs ekonomikas jautājumos. Kopš tā laika viņš nāk klajā ar apcerējumiem vairākos amerikāņu medijos, bet pēdējos gados nikni vēršas pret globālismu un amerikāņu imperiālismu radikālajā tīmekļa izdevumā “Counterpunch”. Fašists viņš nav, bet vienlaikus solidarizējas gan ar galēji kreisajiem, gan ar galēji labējiem. Un nupat Robertss “silti ieteicis” iegādāties un lasīt kāda Maikla S. Kinga grāmatu “The War Against Putin” (“Karš pret Putinu”). Kings esot atmaskojis “Vašingtonas karu pret Krieviju”, atmaskojis Rietumu politiķus un konspiratorus. Ja trešais pasaules karš tiks novērsts, tad vienīgi pateicoties Putina diplomātiskajām spējām un paškontrolei, liek saprast Robertss.

Minētais Kings ir patoloģisks antisemīts, kas dievina Hitleru un savā tīmekļa vietnē atgādina, ka Vācijas kanclere Angela Merkele uzdrošinājusies salīdzināt Putinu ar Hitleru. Nu ko, turpina autors, “salīdzināsim arī mēs: Putinu apbrīno viņa tautas nospiedošais vairākums – tāpat tika apjūsmots Hitlers. Putins atņēma globālajiem žīdu oligarhiem viņu varu un privilēģijas – tāpat kā to darīja Hitlers. Vienīgā starpība starp Putinu un Hitleru ir tā, ka Putins nebija spējīgs attīrīt Krievijas eliti no nodevējiem. Cerēsim, ka viņam izdosies veikt tīrīšanu 2015. gadā”.

Diez vai pašam Putinam šāds salīdzinājums patiks…

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. un musu Latvijas labejas partijas vins neiedvesmo ?

 2. Pashiem rasistiem un antisemiitistiem tieshi taa arii liekas . Putins vinjiem ,kaa skabarga acii ,jo ar demokraatijas skaistajiem vaardiem Putins nemeetaajas ,bet dara gan savas tautas labaa ,gan arii valsts.

 3. Tieši Putins ir tas, kurš var iesākt 3. pasaules karu.

 4. Antisemiitisms pasaulee pashreiz pieaug taapeec, ka Izraela apspiezh un slepkavo Palestiinieshus.

 5. Francūži krievu nacismu (ekstrēmo, agresīvo nacionālismu), vienalga kādā formā tas ir izpaudies, nekad nav sapratuši. Un lai par šo tematu mācītos no tautām, kuras no krieviem ir dabūjušas ciest, viņi ir par daudz iedomīgi.

 6. Jā, Pentagona-Volstrītas miskastniekus šur tur atrod, nejauciet sos vanksķus ar mums, godīgi savu maškantas jūgu velkošajiem ebrejiem !

 7. šādi gordonveidīgie pļāpas arī ir tie, kas vieniem stāsta par “krievi nāk” bubuļiem, savukārt otriem “baltijA atdzimst fašisms”:)) vassermani, novodvorskas, un citi melšas..Vajag ņemt piemēru no ķīnas, kur ebreju meli Blumbergu kopa ar viņa melu lappelēm(šie to sauc gan ziņu aģentūra)izspēra laukā, jo tas apmeloja tādu cienījamu personu kā Si Dziņpins.

 8. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Pasaule ir pilna ar izciliem židu zinātniekiem, māksliniekiem un tiem, kuri prot sevi aisargāt ar ieročiem rokās. Kur starp miljara islamticīgo ir kāds slavens zinātnieks vai makslinieks. Nav neviena! Krieviem ar ir slaveni mākslinieki un zinātnieki. Tikai ne Krievijā. Latvija ir daudzu muļķu zeme, kuri joprojam gaida sen apsolīto komunismu. Pat valdošaja kaolicijā ir komunistu sekretāru vadītie aferisti no ZZS, atradušai apustuli ar hūti, labklājību simulējo ar nolaupītu naudu, demonstrejot izcilu lētticību. Tagad viņi piedāvā valstij, kurai nav savas armijas, par prezidentu personu kuri būtu par to jārūpējās.

  • zini,kuro reizi es lasu šito pantiņu(islamticīgajiem nav, krieviem nav…zemteksta- jūdu pļlapām ir .), ziga? Nu tad lūk, piemēram, Krieviem un Ukraiņiem(arī no jauktajam ģimenēm) ir labākie šahisti pasaulē, top 100 reitinga tādu ir vismaz 35, iesk. tos kas spelē ASV , Vācijā, Francijā.Arī Latvija labākie ir krievs un ukrainis, starp citu.Krievijas zinatnieki bijusi izcili visos laikos, savukārt Irana ir jau 8. vai 9. vietā nanotehnoloģijās. To, ka tev tavā kambarītī Krievijas kultūru parstāv čehovs ar 22 pseidonīmiem vai acu priekša lēkā Barišņikovs zeķuibiksēs vai Rostrapovica mazdēls bāž roku partnerim biksēs, tas norada tavu aprobezotību, puiss.

  • grafs, bet nefists Atbildēt

   Letiņ, nepazemojies, atbildot šim kirilicā domājošajam provokatoram grafistam! Vai tiešām tev tās kirilicas kopš cilvēkēdāja Šeremetjeva laikiem bijis par maz?

 9. Freimanis, Gaponemnko, Osipovs NAV zidi. Nevajag visus bazt “izredzetas tautas” kule.

 10. gudrs,simpātisks prezidents.Ar stingru mugurkaulu.Pat viss eirosavienības un ASV vaukšķu bars nav varējis viņu ietekmēt un novirzīt no sava kursa.Apbrīnoju un cienu….kaut mums tāds prezidents.Bet diemžēl nav no kā izvēlēties.Visi lēti pielīdeji un līdēji uz vēdera.Nav ne savu uzskatu ne sava vārda.ko saimnieki saka,to arī vaukšķ.Diemžēl…

  • pietaupi puķes,ar kuram varēsi sagaidīt tā superprezidenta zaļo cilvēciņu komandu,kad viņš savā viedajā gudrībā pievērsīsies mūsu ” pielīdēju teritorijai,” lai to kārtējo reizi pievienotu savai ” labklājības valstij” .Lai tevi un tev līdzīgos ” ieceltu saulītē” viņš nepažēlos pat savas zemes dēlu dzīvības,kaut gan iedzimtās kautrības dēļ neatzīsies tādā cēlā rīcībā(tāpat kā kautrējas atzīties,ka glābj ukraiņus).

   • oi , oi, krievi nāk !!! Atbildēt

    stāsti vien, atkritum pasakas, lai Volstrītas un zviedreļu augļojošie salašņas varetu turpinat apzagt un izmerdēt Baltijas valstis…

 11. Опаньки! Опять еврейский дедушка очнулся. Что ж тебе не живётся спокойно в Израиле то своём? Или с работой напряжёнка, или ты там никому не нужен и не интересен? Вот чего ты от туда к нам лезишь со своими оценками да советами?! Наверное, бедность совсем достала и 30 серебренников будут совсем не лишними? Иуда тоже был евреем, если не ошибаюсь. Странные вы всё таки людишки…

  • vai tu nevari nomierināties savā villā Sočos blakus put… ,nabadzība spiež 30 serebrinikus pelnīt -trollis.

   • Оба на, а вот и незалежная объявилась. Убогенький, да если бы у меня была вилла в Сочи, вот фиг бы я сдесь жил тогда. Там тепло, фрукты, овощи и море тёплое. А здесь, глянь за окно – ну чисто деревня Гадюкино!
    Да, и не притворяйся что вы, хохлы, евреев любите. Не верю. Там, где хохол прошёл – еврею делать нечего. Известная поговорка ведь не зря сложилась.
    Что, сынку, не помогли тебе твои ляхи? Не взяли беднягу в европу, обидно наверное. А когда долги будешь отдавать, а?!

    • Ja jau tik slikts tas skats aiz loga, tad trin uz sarkano laukumu, palaizi pakaļu vovam, varbūt palaidīs tevi pie melnās jūras? 😀

     • >Gopņikam 21. maijs, 2015 13:59
      О как, остроумненько так и живенько. Ну прям полёт мысли, правда не над гнездом кукушки, а над помойкой. Намёк на деревню, это отсылка к одному древнему юмористическому диалогу про плохую погоду. Но вы, видимо юны настолько, что помнить такое просто не можете в силу своего возраста. Продолжайте сами лизать ….., это же ваше любимое занятие. А я буду готовиться к отпуску, в Турцию поеду или в Испанию, пока не решил.

     • ka grafists taisās atpūtā uz Turciju vai Spāniju!Jādomā kundziņš ir izpētījis,ka tur nav fašistu.Tad var droši braukt atpūsties.

     • >cik jauki, 21. maijs, 2015 15:52
      Что, завидуешь? Так иди работать, заработаешь денег и тоже так сможешь, делов то.

     • Es Jums ieteiktu labāk Spāniju,tur tomēr foršāk,garšīgi ēdieni,laipni cilvēki,nevar redzēt nevienu piedzērušos,skaisti zied un kā smaržo mandarīnkoku ziedi. Tikko no turienes atgriezos.
      Lai Jums jauks atvaļinājums!

     • >>grafistam 24. maijs, 2015 00:02
      Liels paldiez par padomu!

    • pie reizes iemācies arī latīņu alfabētu, savādāk tavs skricelējums ar grieķu alfabēta burtiem diez vai iederās, nesamaksās tev par komentāru

     • >PS 21. maijs, 2015 14:14
      А что, это так важно для вас?! Nu re, vardi ar latiņu burtiem, tagad tu esi laimīgs? Man ne viens ne maksā. Don’t worry, be happy!

    • Vai mēs nevarētu “samest” naudiņas tam grafistam,lai viņš varētu iegādāties villu Sočos,vēl labāk Krimā? Lai cilvēkam nebūtu šajā drūmajā vietā jādusmojas un viņš beidzot kļūtu laimīgs.Be happy,grafist!

     • Мне что, номер счёта опубликовать? От вас дождешься, ага, вот так сразу. Хотите, чтобы мы все свалили отсюда, да ещё и за свои деньги. А ещё лучше, чтобы всё нажитое вам оставили, вот, за спасибо. Фигушки!

     • jau pārmaiņas pēc arī kaut ko atstāt,kā mēs atstājām,kad mūs atbrīvoja,bet es jau aicināju vākt naudu,nevis,lai man ko atstātu.Gribēju iepriecināt,lai nav fašisti jāredz.Krimā taču viņu vairs nav.

     • >varētu 21. maijs, 2015 16:37
      Могу вас очень огорчить. Вот в моём окружении, ни дома, ни среди коллег на работе, фашистов нет. Удивительно, правда? Такое впечатление, что все они тусуются именно на этом портале. Только вот откуда они берутся? Вопрос…

     • Man izskatās,ka Jūs esat izglītots cilvēks,ko jūs ņematies ar tām atbildēm.

    • šobrīd Sočos ļoti daudz brīvas sporta kotedžas,tu varētu pārcelties uz turieni.

     • >ukraina 21. maijs, 2015 16:29
      Ну так не зевай украина, давай вперёд. Ты ж хотела расширяться….

 12. Demokrātija jau nevar būt trīs cilvēku ekskursijā( katrs aizskries uz savu pusi ! )
  Kā sokas valsts vadīšana, kad 100 rīkles kliedz vienlaicīgi katra savu, var pavērot tepat Latvijā.
  Vai tad nē ? 🙂

  • Mēģini izlasīt tekstu vēlreiz, burtus taču aizmirsis nebūsi! Izlasiji? Padomā! Ja nesaprati teikto, lasi vēl un vēl un domā, domā!

   • Rakstus lasīt neviens man nav licis!Man ir piekodināts tikai rakstīt un pēc iespējas stulbi.Par to arī saņemu nesliktu algu.Ja sākšu lasīt-tik daudz nemaksās!

   • mēģini, mēģini, Nejēga, domāāāt !
    Kad beidzot tas izdosies, tad VARBŪT ( ! ) negribēsies dot kādam padomus(par ko šaubos !)

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Likumprojekts “LELB – vienīgie īstie luterāņi”

Vairāki Saeimas deputāti iesnieguši likuma labojumus, lai noteiktu, ka valsts atzīst Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) darbības nepārtrauktību Latvijā un ka LELB ir vienīgā tiesību pārmantotāja luteriskajai baznīcai, kas darbojās Latvijā līdz 1940. gadam.

Pašlaik spēkā esošo LELB likumu plānots papildināt ar preambulu, kurā būtu noteikts gan augstāk minētais, gan tas, ka LELB izveidojusies luteriskās reformācijas kustības ietvaros 16. gadsimtā, darbību sākusi pirms Latvijas dibināšanas un nepārtraukti darbojusies Latvijā arī okupāciju laikā. Grozījumi likumā paredz vēl vairākas citas izmaiņas. Likumprojektu sagatavojusi LELB Tiesību komisija un apstiprinājusi baznīcas Bīskapu kolēģija. LELB pārstāvji vērsušies pie 12. Saeimas deputātiem ar lūgumu parakstīt šo likumprojektu.

Taču Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca ārpus Latvijas (LELBĀL) pauž uzskatu, ka piedāvātie grozījumi nepamatoti ierobežo baznīcas draudžu pašnoteikšanās tiesības. Likumprojekts esot izstrādāts bez konsultācijām ar citām luterāņu baznīcām Latvijā. LELBĀL norādīja, ka patlaban Latvijas teritorijā un ārpus tās darbojas trīs luterāņu baznīcas un to draudzes kā tās LELB pēcteces, kuras darbību pārtrauca Otrais pasaules karš un sekojošā okupācija. Līdz ar to būtu pareizi vienoties par baznīcu līdzvērtīgu sadarbību, nevis netaisni izcelt vienas absolūtu prioritāti, uzskata LELBĀL.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+