Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāpēc dzīvē nav nejaušību jeb gadījums ir Dieva pseidonīms 16

Foto – Shutterstock

Gadījums ir Dieva pseidonīms, kad viņš nevēlas parakstīties pats uzskata ezoteriķi.

Visumā pastāv daudz pārsteidzošu veidu, kā savest kopā cilvēkus. Piemērotas dzīvesvietas, darba vai partnera meklējumos daudzi nobrauc lielus attālumus. Tai pašā laikā aiz pasaules skatuves kulisēm darbojas organizācija, kas rada mums ideālas saiknes. To var dēvēt arī par Nejaušību vadības kosmisko centru.

Nejaušu notikumu nemēdz būt. Sakritības ir brīnumainas norises, kurās radītājs, Dievs, nevēlas sevi atklāt. Dieva plānos notikumam nav nekādas lomas. Viss, kas parādās tavā dzīvē, ir tavu nodomu un ieceru rezultāts.

Kad gatavojies īstenot savas sirds vēlēšanos, zini, ka Visumam visas tavas ieceres jau zināmas. Tas organizē tavas dzīves notikumus.

Dievam ir tava adrese, un katrs tavs izlēmīgais nodoms tiek ierakstīts Lielajā uzziņu grāmatā.

Dari pats visu, kas ir tavos spēkos, bez uzspiešanas un trokšņa, bet detaļas atstāj Kosmiskā centra pārziņā.

Kad cilvēks dara visu iespējamo, lai īstenotu savus plānus, bet pēc tam paļaujas uz saprātīga neredzamā spēka palīdzību, notiek lielas lietas. Lūdzies, plāno, noskaņojies un dari visu iespējamo… bet pēc tam viss lai iet savu gaitu – tava prasme to atlaist būs tikpat svarīga kā lūgšanas.

Katrs dzīves ceļā satiktais cilvēks ir persona, kas darbojas tevis uzrakstītajā scenārijā. Tev jāraizējas tikai par to, lai pastāvīgi uzlabotu šo scenāriju, lai filma izdotos labāka. Atbildība par tavas filmas režiju ir tavās rokās!

Avots: mirror-venus.com

Saistītie raksti
LA.lv