×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Janvārī kāpis “SC” un “Vienotības” reitings
, liecina Gerkena pasūtītā aptauja (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Janvārī, salīdzinot ar decembri, iedzīvotāju atbalsts “Saskaņas centram” pieaudzis par vairāk nekā 3%, liecina “Latvijas faktu” veiktā aptauja.

Janvārī audzis arī “Vienotības” reitings – no 13,6% pērn decembrī tas pieaudzis līdz 14,5% janvārī. Kopumā janvārī 27,3% (decembrī – 28,8%) vēlētāju nezināja, kuru partiju atbalstītu Saeimas vēlēšanās, bet vēl 11,9% aptaujāto norādīja, ka vēlēšanās nepiedalītos.

“Latvijas fakti” aptauju veica no 10. līdz 21. janvārim, tajā piedalījās 1008 Latvijas pilsoņi. To pasūtījis uzņēmējs Raimonds Gerkens.

Kā pastāstīja “Latvijas faktu” ģenerāldirektors Aigars Freimanis, R. Gerkenam interese par partiju popularitāti radusies pēc Zolitūdes traģēdijas, tās pamatā acīmredzot esot personiska vēlme saprast, kādu iespaidu notikušais atstās uz politisko situāciju un partiju lēmumiem. Veikalnieks pasūtījis reitingus diviem mēnešiem (decembrim un janvārim), un šis “prieks” viņam kopā izmaksājis 400 eiro. Tā kā “Latvijas fakti” regulāri publisko jaunākos partiju popularitātes pētījumu datus, Gerkenam nav bijis iebildumu, ka informācija tiek nodota plašsaziņas līdzekļiem, taču ar nosacījumu, ka viņš to saņem divas dienas iepriekš un pie publikācijām tiek norādīts pasūtītāja vārds. Varētu teikt, ka šādā veidā atgādinot par sevi, uzņēmējs ticis arī pie nelielas reklāmas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Sāk kāpt jau uz Eirokomisiju? Ceru,ka nepieļausim!

  2. Prasta plebeja Gerkena prognozes Atbildēt

    ir tikpat smiekligas, ka bijusa kolhoza govjugana Leiskalna stulbie pratojumi Latvijas Saima vairak neka 10 gadu garuma. Man zel manu valsti.

  3. Sudrabas „tautas kustības”, Vienotības, ZZS, NA/VL mērķis ir saglabāt ilgtspēju politikā, nodrošināt SC pakāpenisku nonākšanu valdībā – SC un 4. maija bijušo komunistu kliķei ir vienas intereses – stabilizēt sabiedrību, izmantojot tās nesaskaņas savā labā.

    Vajadzības gadījumā, kā ierasts, lai aktivizētu vēlētāju, sakūdot krievvalodīgos ar latviešiem. Vienotība un 4. maija kliķes „labējās” partijas spēlē labo policistu, SC slikto, bet abi policisti ved Vienoto un Saskaņoto sabiedrību ES projekta ietvaros uz pārkrievošanu un pievienošanu Krievijai ar ES projekta paplašināšanu Krievijas un Ukrainas virzienā, atverot vēlāk robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, garantējot brīvu pārvietošanos. To pašlaik vislabāk saredz Šlesers, kas jau spēlē kopā ar SC un Vienotību.

    Krievija joprojām tiek apmuļķota, ļaujot tās pilsoņiem pirkt uzturēšanās atļaujas Latvijā, ļaujot pastiprināti „izplatīt” krievu valodas apmācību Latvijā, turpinot ar Latvijas veselības, izglītības u.c. reformām padzīt latviešus no Latvijas. Krievija tiek pieradināta iekļauties ES areālā.

  4. Pats skopākais jefiņš! Grib tikai pazīmēties. Sūda lupatu tirgonis. Un viss. Tukša vieta.

Draugiem Facebook Twitter Google+