Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
24. februāris, 2016
Drukāt

Karmiskā nauda un horoskops. Kā nodrošināt labklājību katrai zodiaka zīmei?

1. Kas nolasāms pamathoroskopā?

1no21
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe, materiāls publicēts “Ezoterikas gadagrāmatā”

Naudas vēsture ir sena, un visos laikos tai bijusi liela nozīme. Vēstures avotos rodamas ziņas, ka naudas rašanās pirmsākumi datējami ar aptuveni 75 000. gadu pirms mūsu ēras. Tajā tālajā senatnē Āfrikā norēķinos tika izmantoti gliemežvāki jeb tā dēvētā protonauda. Senatnē kā maksāšanas līdzekli piedāvāja arī dažādus vērtīgus priekšmetus, piemēram, dārgmetālus. Zelts – mūžīgā vērtība! Metāla monētas kā maksājumu līdzeklis parādījās aptuveni 7. gadsimtā pirms mūsu ēras.

Papīrnauda vispārējā apritē tika izdota ap 960. gadu Ķīnā. Sākotnēji to sedza ar dārgmetāliem un tās lietojums tika ierobežots. Lielos mērogos nesegta nauda tika ieviesta Francijā 18. gadsimta sākumā.

Lai vai kādā izpildījumā, naudai visos laikos un ļaužu dzīvē bijusi sava vieta. Turklāt pastāv uzskats, ka nauda ir enerģija, kas var nākt gan ar pozitīvu, gan negatīvu spēku, un tajā ir jādalās gan tērējot, gan ziedojot. (Īpaši tas attiecas uz ļoti turīgiem cilvēkiem, un ne velti daudzi miljonāri nodarbojas ar labdarību un mecenātismu. Liela nauda uzliek lielu atbildību.)

Cilvēka pamathoroskopā nolasāma informācija par viņa attiecībām ar materiālajām vērtībām – kā viņš pret tām attiecas, kādas ir sadzīves maģijas iespējas tās pavairot, ar kādām nodarbēm iespējams nopelnīt un kādas problēmas saistībā ar naudu var rasties.

 1. Kas nolasāms pamathoroskopā?
 2. Karmiskā nauda
 3. Brīnumi nenotiek
 4. “Ne-” blokāde
 5. Izmanto iespējas!
 6. Kāds ir naudas enerģijas tips?
 7. Sarkans maks un varde – naudas nesēja
 8. Kam ticēja latvieši
 9. Sekmīgās nozares pēc zodiaka
 10. Auns
 11. Vērsis
 12. Dvīņi
 13. Vēzis
 14. Lauva
 15. Jaunava
 16. Svari
 17. Skorpions
 18. Strēlnieks
 19. Mežāzis
 20. Ūdensvīrs
 21. Zivis

Pievienot komentāru

Slepeno ieroču horoskops. Kādā jomā katras zodiaka zīmes pārspēj citusVisas zodiaka zīmes atšķiras cita no citas, par to nav šaubu. Astrologi ir izveidojuši reitingu, kas atklāj, kādā jomā katras horoskopa zīmes pārstāvji pārspēj citus.
Draugiem Facebook Twitter Google+