Foto – AFP/LETA
Foto – AFP/LETA
Ilustratīvs foto

“Šeit jāskatās mazliet dziļāk, kāds iespējams bija tas Krievijas plāns!” Okupanti mobilizējuši Ukrainas kalnračus 68

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” Normunds Adamovičs, komandkapteinis un Zemessardzes štāba kapteinis, informējis, ka agresorvalsts ir mobilizējusi gandrīz 60% ukraiņu kalnraču okupētajā Ukrainas austrumdaļā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Lasīt citas ziņas

“Agresorvalsts okupētajā Ukrainas austrumdaļā ir mobilizējuši gandrīz 60% kalnraču un 100 no 114 ogļu šahtām ir atzītas par nerentablām. Respektīvi, šīm šahtām draud aizvēršana,” min Adamovičs.

Viņš vērš uzmanību, cik nozīmīgs šis fakts varētu būt pie situācijas, ja, uzsākoties karam, Krievijas ofensīva būtu veiksmīga un Ukraina būtu kritusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šeit jāskatās mazliet dziļāk, kāds iespējams bija tas Krievijas plāns. (..) Pārskatāmā nākotnē, attīstot to savu ideju atgūt savas bijušās PSRS kolonijas, tad, iespējams, tas būtu ļoti būtisks mobilizācijas resurss Krievijai, lai īstenotu šīs savas koloniālās idejas jau virzoties tālāk uz Rietumiem. Nevar zināt, kā tas būtu bijis. Mēs redzam, ka okupētajās teritorijās šie civiliedzīvotāji aktīvi tiek iesaukti piespiedu kārtā, tajā skaitā Luganskā un Doņeckā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.