Horoskopi un mistika
Ezoterika

Karmisko uzdevumu horoskops. Kas katra zodiaka zīme bija iepriekšējā dzīvē?0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Iepriekš izlemts

Ja ticam karmas pastāvēšanai, tad ir vērts ielūkoties, kā iepriekšejā dzīve mūs ietekmē atkarībā no zodiaka zīmes.

Auns

Auns ir jaunas un nenobriedušas karmas zīme. Auns nodala savas vēlmes un vajadzības no kolektīva, un tādējādi dažreiz viņš kļūst egoistisks. Viņam vajadzētu koncentrēties ne tikai uz savām vajadzībām, bet arī uz viņa tuvo un mīļo cilvēku vajadzību apmierināšanu.

Iepriekšējās dzīvēs daudzi Auni bija krituši karavīri vai cilvēki, kuri ir spējīgi pašuzupurēties, bet kuri nebija citu novērtēti. Tāpēc Aunu dvēselēs ir aizvainojuma pēdas, jo par saviem centieniem viņi nesaņēma apbalvojumu. Tas rada stūrgalvību. Auni sasniegs lielu garīgu potenciālu tikai tad, kad iemācīsies palīdzēt cilvēkiem brīvprātīgi, negaidot atlīdzību. Dažreiz ir lietderīgi doties atvaļinājumā, lai uzkrātu izšķērdēto enerģiju.

Vērsis

Iepriekšējā dzīvē Vērši bija ļoti ietekmīgi cilvēki. Tagad viņi dzīvi netērē liekām emocijām, katrā ziņā viņi noteikti tiek galā ar kaislībām, bailēm un vēlmēm. Bet ir vairāki paradumi, kas nāk līdzi no pagātnes, piemēram, lēnums, neizlēmība, grūtības pieņemt konkrētus lēmumus. Vērsis mēģina panākt, ka prāts kontrolē sirdi.

Tēlaini izsakoties, Vērši šajā dzīvē atrodas stāvoklī, kad nepieciešams no “pļāvēja kļūt par sējēju”. Vērsim svarīgs ir mājoklis. Un šī māja nedrīkst būt tukša. Neskatoties uz to, ka Vērsis mīl komfortu un naudu, šīs zīmes pārstāvjiem joprojām galvenās ir ģimenes vērtības.

Dvīņi

Pagātnē nebija pieredzes pasaules lietās. Dvīņi tērē milzīgu enerģiju, lai apgūtu komunikācijas mākslu. Parasti jūt lielu vajadzību pēc informācijas un apmācības. Bieži vien Dvīņi saskaras ar izvēles problēmu.

Dvīņi ir zīme, kas simbolizē šaubas. Iepriekšējā dzīvē Dvīņi daudzas izvēles neuzskatīja par nozīmīgām, bet tagad viņi apzinās, ka no pareizās izvēles daudz kas ir atkarīgs. Dvīņu fiziskajam ķermenim ir nepieciešama sportiska slodze un atrašanās dabā, bet prāts ir piemērots, lai uzlabotu runu un rakstību, mācītos valodas un veiktu nopietnas pārdomas, lielākoties par humānām tēmām. Dvīņu misija ir izplatīt noderīgu informāciju. Varbūt tas ir iemesls viņa nemieram.

Dvīnim burtiski vajag pateikt un redzēt vairāk. Šī zīme simbolizē arī intelektuālo un garīgo izaugsmi iepriekšējā dzīvē. Laiku pa laikam ir lietderīgi ceļot, lai sasniegtu horizontus, kurus Dvīņi ir pieraduši meklēt. Un tomēr Dvīņiem garīgie meklējumi ir daudz piemērotāki.

Vēzis

Primitīvā līmenī šis indivīds ir noslēpumains un piesardzīgs. Tomēr Vēzis var būt nežēlīgs pret kādu, kurš rada vismazākos draudus. Augstākā apziņas līmenī Vēzis savu intensīvo emociju dēļ nepārtraukti meklē izpausmes veidus, un viņam vairāk nekā citām zīmēm nepieciešama radoša pieeja. Seksuālas kaislības ātri novājina un iztukšo enerģiju, un Vēzim lielāku labumu dod patiesas attiecības un mīlestība.

Vēzis nevar tērēt savus spēkus īslaicīgām jūtām. Mīlestība un līdzjūtība – lūk, tas ir viņa galvenais karmiskais mērķis. Vēzis vienmēr ir spējīgs sev piesaistīt cilvēkus, kuriem patīk būt mīlētiem, un kuriem ir nepieciešams otrs cilvēks.

Augsts sasniegums būs spēja atbalstīt citus, jo īpaši tuviniekus, bet lai to darītu, nepieciešams veikt lielu darbu ar sevi. Darbs ar sevi panāks to, ka Vēzis tik ļoti sevī attīstīs līdzjūtību un spēju izprast citus, ka viņš ar to varēs citus “garīgi pabarot”. Un jo vairāk cilvēkiem Vēzis varēs palīdzēt, jo viņš pats kļūs laimīgāks.

Lauva

Lauvas zīme simbolizē iekšējo spēku. Iepriekšējā dzīvē Lauvas zīmes pārstāvjiem nebija neviena, uz ko varētu paļauties. Agri saprotot, ka viņa dzīvei jābūt labākai, viņš to ir spējīgs izmainīt ar savu centienu palīdzību. Bet, pirms kaut ko darīt, Lauvām ir jāpārvar apātija un neuzmanība.

Pagātnē Lauvas sevi žēloja, ka viņiem trūkst palīgu un draugu. Tomēr šajā dzīvē Lauvām mēdz būt daudz draugu, partneru un pavadoņu no dažādām sabiedrības grupām. Un tas palielina viņa iespējas. Bet vientulība tikai palīdz Lauvām uzkrāt spēkus.

Lauvām nepatīk apstāties pie kaut kā otršķirīga, un tāpēc viņi var savu enerģiju virzīt visnotaļ grandioziem un lietderīgiem projektiem. Daudzi šīs zīmes pārstāvji veic ceļu no nabadzības uz bagātību, un reizēm mēdz būt otrādi. Tas viss ir atkarīgs no tā, kam viņi velta savu dzīvi.

Jaunava

Jaunavas zīme darbojas kā atgādinājums par nepieciešamību rūpēties par dvēseles templi – ķermeni – norādot, kam jāpievērš uzmanība, lai ķermenis gūtu vislielāko labumu. Iepriekšējā dzīvē Jaunavas bija saistītas ar medicīnas un dziedniecības jomu, un ir svarīgi, lai šajā dzīvē Jaunavas arī neaizmirst par līdzjūtību.

Vēlme pēc pilnības Jaunavām izpaužas gan pozitīvā, gan negatīvā ziņā, piemēram, Jaunavas var būt pārmērīgi kritiskas pret citiem. Tātad sapratne pret citu cilvēku vājībām ir viens no Jaunavu karmiskajiem uzdevumiem.

Svari

Iepriekšējā dzīvē šīs personas bija saistītas ar citu cilvēku attiecību veidošanu, kā arī veicināja savstarpēju sapratni un izlīgumu starp atsevišķiem sabiedrības locekļiem. Tagad Svari ir spējīgi nodot savas gudrības rezerves, kuras viņi ir uzkrājuši iepriekšējā dzīvē.

Svariem ir savdabīga karma attiecību kvalitātes uzlabošanai. Pašreizējā dzīvē Svari ir saistīti ar lielu skaitu cilvēku, ar kuriem viņi satikās arī iepriekšējā dzīvē, un, protams, viņiem ir daži karmiski parādi.

Jo vairāk indivīds rūpējas par savu labumu, jo vairāk viņš riskē pazaudēt pagātnē iegūto pieredzi. Svari bieži vien jauc saviem aizbilstamajiem ceļu, bet, pateicoties iekšējai harmonijai, palīdz veidot skaistumu un labo pat tukšā vietā. Miers un sakārtotība garantē Svariem labklājību, savukārt haotiska un bezgalīga mētāšanās kavē to attīstību.

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes dvēseles saskaras ar vissarežģītākajām karmiskajām mācībām. Iepriekšējā dzīvē šie cilvēki bija saistīti ar neparedzamu darbību veikšanu vai arī izraisīja nopietnas pārmaiņas citu cilvēku dzīvē, bet šīs pārmaiņas nenoveda līdz galam. Tagad Skorpioniem nereti ir sajūta, ka zem viņa kājām kāds “izvelk paklāju”. Tāpēc viņi bieži vien ieņem aizsardzības pozīciju.

Iespējams, iepriekšējā dzīvē Skorpions ir izgājis caru uguni un ūdeni, lai atbrīvotos no dažām nepatiesām vērtībām. Tagad ir jāveido jauns vērtību kopums. Gandrīz visi Skorpioni agrāk vai vēlāk saskaras ar dažādiem mistiskiem spēkiem un neparedzētiem notikumiem. Krīzes, kas Skorpiona dzīvē var nākt viena pēc otras, var izraisīt vēlmi pēc garīgas atmodas un pilnības.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvji burtiski visu laiku saņem uzaicinājumus pievienoties cilvēkiem un konkrētai sabiedrībai. Tas ir tāpēc, ka iepriekšējā dzīvē viņiem bija problēmas ar sadarbību. Karmiski Strēlnieks ir pārmantojis īpašību būt nemainīgā pārliecībā par savu taisnību, un tas viņam traucē godīgi izvērtēt savu rīcību. Bieži vien šīs personas izvairās no atbildības, vēlas atbrīvoties no visām lietām ātrāk, nesaprotot, ka katra darbība rada pretestību.

Strēlnieki cenšas saglabāt savu brīvības sajūtu, tāpēc viņu dzīve ir pilna ar nepabeigtām lietām. Ja Strēlnieki pievērstu uzmanību kādai vienai jomai, viņu centienu rezultāti būtu daudz efektīvāki. Šajā dzīvē Strēlnieks mācās atrasties sabiedrībā un nevis uzvesties kā “zilonis trauku veikalā”, bet darīt to taktiski un cenšas jebkuru jautājumu apskatīt no visām pusēm.

Šajā pasaulē daudz vairāk nekā iepriekšējās dzīvēs Strēlnieks cenšas redzēt pasauli ne tikai savām, bet arī citu cilvēku acīm, lai beigu beigās nonāktu pie apziņas, ka tās negatīvās īpašības, kuras viņš piešķir citiem cilvēkiem, patiesībā ir tās lietas, kuras viņš sevī nesaprata un nepieņēma.

Mežāzis

Iepriekšējā dzīvē Mežāzis piederēja pie tās kastu sistēmas, kur viņš tika cienīts un ievērots. Tādēļ šajā pasaulē viņa darbības galvenais motīvs ir statuss un prestižs. Šī vēlme gūt panākumus un apliecināt savas spējas ir kā viņa personīgais krusta karš.

Tai pašā laikā Mežāzis ir labi pazīstams ar savu emocionālo skopumu. Bieži vien šīs zīmes pārstāvji salaulājas bez mīlestības, lai uzlabotu savu sociālo statusu. Mežāzis ir vīriešu zīme, un viņi zina, kā veikt visgrūtāko darbu, uzņemas lielu atbildību un pienākumus.

Tomēr viņiem ir nepieciešams apgūt arī sievietes lomu. Tā savā ziņā būtu kā karmiska pāreja no gravitācijas uz vieglumu, no vecuma pie jaunības, no vienaldzības pie siltuma. Ne velti daudzi Mežāži ar gadiem šķiet enerģiskāki un lēnāk noveco. Izejot cauri noteiktām pieredzēm, Mežāzis lēnām, bet pārliecinoši atklāj savu jūtīgumu.

Ūdensvīrs

Iepriekšējā dzīvē Ūdensvīrus interesēja vienlīdzības un taisnīguma principi. Šajā dzīvē viņiem ir iespēja izteikt savus uzskatus bez ierobežojumiem, nekautrējoties no citiem cilvēkiem. Ūdensvīru iekšējais darbs ir vērsts uz to, lai kļūtu tolerantāks un pat spētu pakārtot savu personisko gribu, lai palīdzētu tuviniekiem, draugiem un cilvēcei kopumā.

Ja taisnīguma izjūta Ūdensvīriem nav pārkāpta, viņi spēj veikt revolucionāras lietas pat saistībā ar lietām, kas iepriekš tika uzskatītas par nemainīgu tradīciju. Ir ārkārtīgi svarīgi, ka Ūdensvīru mērķis ir izskaust ļaunumu.

Zivis

Pašas par sevi Zivis ir karmiska zīme ar izteiktu iepriekšējās pieredzes kristalizāciju. Zivju misija ir pārvarēt iepriekšējās dzīves aizspriedumus, kas kavē izaugsmi un neparāda lietu būtību. Zivju intuīcija ir spēcīga, bet līdzās tam Zivis ļoti bieži ir depresīvas.

Saistītie raksti

Zivīm līdzi nāk iepriekšējās dzīves tendences – psiholoģiskas un fiziskas atkarības, atkarība no citiem cilvēkiem, vainas sajūta par to, ka trūkst personisko sasniegumu. Šīs zīmes pārstāvji māca mums par katru cenu peldēt prom no maldu ilūzijām.

Šajā dzīvē Zivis mācās izkļūt no dažādiem notikumiem un apstākļiem, mācās pārvarēt apjukumu un attīstīt spēju teikt “nē”. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem iepriekšējā dzīvē bija jāpieredz vajāšanas, tāpēc viņi dziļi izprot citu cilvēku ciešanas, un tā ir viņu visvērtīgākā īpašība.

Avots: Esotericblog

LA.lv