×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Karro: Nebija viegli, taču galveno izdarīju

„Sākumā nebiju apmierināts ar savu braukšanu, jo biju saguris un velējos nedaudz vairāk pacīnīties, bet tad, kad emocijas norima, sapratu, ka šīs bija tikai pirmās sacīkstes pēc traumas. Tagad varu teikt, ka esmu priecīgs, ka finišēju abus braucienus un nekritu,” saka Latvijas motosportists Matīss Karro, kurš pasaules čempionāta trešajā posmā MX1 klasē ieņēma 14.vietu.

Karro šie bija pirmie mači pēc traumas izārstēšanas, tāpēc trasē gājis ļoti grūti, turklāt bija jācīnās arī ar tehniskām problēmām.

 

„Pirms posma uz dižiem rezultātiem necerēju, jo pirms tam nebiju pietiekami daudz braucis. No malas redzot, kāds konkurentiem bija ātrums, sapratu, ka mans uzdevums ir finišēt abus braucienus un bez kritieniem,” Matīsa Karro teikto citē viņa preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

„Kvalifikācijā negāja viegli, tāpēc no uztraukuma piedzinu rokas. Taču, neskatoties uz to, pratu izcīnīt 18. vietu. Diemžēl pirmā brauciena starts bija gaužām slikts, tādējādi braucienu uzsāku no beigām, taču pēc pirmā apļa jau biju ap 15. vietu. Taču drīz vien mani pievīla motocikls, kas noslāpa, kā rezultātā atkal atkritu uz beigām. Turpināju braukt, bet brauciena vidū noguru, jo sen nebiju braucis. Nedaudz atpūtos un beigās finišēju 18. vietā, ar ko biju apmierināts.”

Diemžēl arī otrajā braucienā Karro bija spiests cīnīties ar motocikla tehniskajām ķibelēm. „Otrā brauciena starts bija daudz labāks, jo no starta aizbraucu jau ap 15. vietu. Taču nedaudz vēlāk atkal noslāpa motocikls. Turpināju braucienu un man beigās izdevās finišēt 14. vietā, kas bija labs rezultāts. Visu dienu cīnījos ar tehniku, jo mocītis slāpa nost. Arī mehāniķiem neizdevās atrast problēmu.” Kopumā viņš ir apmierināts, ka finišēja abos braucienos un iztika bez kritieniem.

Nākamais posms 14. aprīlī notiks Itālijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+