Karsumam otrie vārti šosezon 0

Mārtiņš Karsums guvis otros vārtus KHL čempionātā, palīdzot Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas Dinamo” savā laukumā ar 3:1 pārspēt Čerepovecas “Severstaļ”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Maskavas “Dinamo” uzvaru nokārtoja jau pirmajā periodā, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Pēdējie no tiem 18. minūtē no vārtu priekšas Mārtiņa Karsuma kontā.

Jaroslavļas “Lokomotiv” izbraukumā ar 3:2 pārspēja Podoļskas “Vitjaz”, Miķelis Rēdlihs spēlēja 12 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa pretinieka vārtiem. Šoreiz tukšā.