Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas sagaida katru zodiaka zīmi nākamajā, Cūkas gadā. Uzzini jau tagad!0

Foto: Pexels

Nākamā, 2019.gada dzīvnieks aizgādnis būs dzeltenā zemes Cūka, kas noslēdz horoskopa divpadsmit austrumu zīmju periodu. Šajā laikā ir jāizanalizē viss, ko paveici, jāsamierinās ar cilvēkiem, kā arī jāievirza politiskais kurss mierīgā gultnē. 2019.gada horoskops viesīs izmaiņas visās dzīves sfērās, likvidēs konfliktus un normalizēs attiecības starp cilvēkiem.

Cūkas gads būs diezgan mierīgs un kontaktiem bagāts. Jo šim dzīvniekam piemīt labvēlīgums un taisnīgums. Tam ir pa spēkam īstenot apvērsumu ne tikai valstiskā līmenī, bet arī katra cilvēka personiskajā dzīvē. Cūku nebaida problēmas un šķēršļi, jo tā ir koncentrējusies uz mērķu sasniegšanu. Optimistiskā Cūka patiesi rūpējas ne tikai par savu labklājību, bet padara laimīgu arī tuvo cilvēku dzīvi.

2019.gada horoskops sola virzību uz priekšu finanšu, darba un mīlestības jomā. Turklāt gada saimniece palīdzēs nostiprināt veselību un uzpildīties ar pozitīvu enerģiju. Cilvēki sāks drošāk raudzīties nākotnē, priecāties par katru jaunu dienu. Pat tie, kas zaudējuši cerības kaut ko sasniegt lietišķajā jomā, strauji virzīsies uz loloto sapni.

2019.gadā daudzi izlems nomainīt ne tikai darbavietu, bet arī profesiju.

Iespējama pārcelšanās uz citu pilsētu vai valsti, materiāla stabilitāte un karjeras kāpums. Galvenais – būt drosmīgākam un neatlaidīgi tiekties pēc tā, kas aizvedīs pie spilgtām perspektīvām.

Daudzu cilvēku personiskā dzīve dzeltenās Cūkas gadā kardināli mainīsies. Vientuļie ļaudis beidzot sastaps cilvēku, ar kuru izveidos stipru ģimeni. Nebūs vietas bailēm un kautrībai, jo jūtas izrādīsies daudz spēcīgākas par šīm īpašībām. Lai gan nav cerību, ka visi iemīlējušies pāri saglabās attiecības. Jo Cūkai nav raksturīgs pastāvīgums un nopietnība. Bet – ja arī daži cilvēki izšķirsies, viņi paliks labos draugos ar bijušo partneri.

Ģimenes cilvēkiem 2019.gada horoskops neiesaka flirtēt ar pretējo dzimumu vai vēl vairāk – krāpt savu laulāto. Tieši otrādi – visus spēkus velti laulības nostiprināšanai, lai tajā nebūtu vietas neuzticībai un vieglprātībai.Finanšu joma Cūkas gadā būs labvēlīga, bet nauda nekritīs no debesīm.

Vajadzēs daudz strādāt, lai sakrātu pieklājīgu summu. Cūkai nepiemīt ekonomiskums, tāpēc cilvēki var vienkārši izšķērdēt naudu pa labi un kreisi. Galvenais – neņemt kredītus un neaizņemties no draugiem tādas summas, kuras neizdosies atdot īsā laikā.

Veselība var sašķobīties jau janvārī, prognozē 2019.gada horoskops. Īpaši, ja par to nerūpējas un nepievērš uzmanību satraucošiem simptomiem. Iespējamas hroniskas saslimšanas, lūzumi un sasitumi. Bet bēdāties nevajag, jo Cūkas gadam tik un tā raksturīga optimistiska noskaņa, izlēmīga darbība un vēlēšanos piepildīšanās.

Ar ko un kā sagaidīt dzeltenās zemes Cūkas gadu

Dzeltenā cūka pie vadības grožiem ķersies 2019.gada 5.februārī. Sagaidīt šo Jauno gadu vislabāk ir skaļā kompānijā pie bagātīgi klāta galda un dārgu lietu ielenkumā. Arī tērpam jāatbilst atmosfērai un jāizceļas uz pārējo viesu fona ar šiku un dārdzību. Dāvanas vislabāk pirkt austrumnieciskā, Cūkas gada stilā.

Mīlestības horoskops 2019.gadam

Mīlestības horoskops 2019.gadam prognozē personisko attiecību, ģimenes tradīciju nostiprināšanos un smalkjūtību saskarsmē ar tuviem cilvēkiem. Cūka palīdzēs salīgt mieru ar tiem, ar kuriem biji sastrīdējies iepriekšējā gadā.

Kopējā astroloģiskā prognoze 2019.gadā

Kopumā dzeltenās Cūkas gads iepriecinās ar harmoniju un produktivitāti. Tieši kādās zodiaka zīmēs visvairāk veiksies visvairāk 2019.gadā? Kādas uzvaras var iegūt Cūkas gadā, vai nepieciešams pielikt pūles? Kas tevi gaida darbā un radošajā dzīvē. Ko tev rāda Cūkas gads un ko ņemt vērā?

Austrumu horoskops 2019.gadam (Ķīniešu horoskops)

Dzeltenās Cūkas gads saskaņā ar ķīniešu horoskopu startēs 2019.gada 5. februārī. Tas ir sabiedrisks, labsirdīgs un taisnīgs dzīvnieks, kas dāsni padalīsies ar cilvēkiem ar savām labvēlīgākajām īpašībām. 2019.gada Austrumu horoskops sola samierināšanos, diplomātiju un miera vienošanās ne tikai starp cilvēkiem, bet arī starp lielu valstu vadītājiem.

Prognozes 2019.gadam

Cilvēcei nav pārliecības par nākotni, tāpēc daudzi cilvēki lasa prognozes 2019.gadam. Kas attiecas uz taro prognozi, tā izrādīsies ne pārāk labvēlīga 2019.gadā. Ja ticēt, piemēram, Vangas pareģojumiem, tad saskaņā ar tiem cilvēkus gaida lūzuma posms, un diez vai tas būs viegls.

Aunam

2019.gada horoskops prognozē Aunam labvēlīgu periodu, tāpēc satraukums un nervozēšana būs mazāka nekā parasti. Izdosies sakrāt naudu automašīnai vai dzīvoklim, kas jau vairos pārliecību par nākotni. Tikšanās ar savu nākamo otru pusīti Aunam notiks negaidīti – tālā ceļojumā. Bet Cūkas gada izskaņā varēs arī kāzas nosvinēt.

Vērsim

Horoskops 2019.gadam iesaka Vērsim uzmanīgāk attiekties pret visu, ar ko viņš izlems nodarboties. Neapdomība novedīs pie kļūdām, kuras labot vajadzēs vienam pašam. Tuvi cilvēki bieži apvainosies uz Vērsi, ka viņš pastāvīgi aizņemts ar darbu. Toties situācija ar finansēm Cūkas gadā būs stabila. Vai gan tas nereabilitēs tevi tuvinieku acīs?

Dvīņiem

2019.gada horoskops sola Dvīņiem ne tikai brīnišķīgu situāciju darba un personiskajā sfērā, bet arī atzīšanu plašā publikā. It īpaši, ja bez bailēm īstenosi savus talantus un pārliecinoši iesi uz mērķi. Vasarā Dvīņi dosies ceļojumā uz ārzemēm, kalnos vai pie okeāna. Tu varēsi pilnvērtīgi atpūsties un satikt savā ceļā interesantus cilvēkus.

Vēzim

2019.gada horoskops prognozē Vēzim raižpilnu periodu, kad vajadzēs rauties starp mājokli, darbu un rūpēm par tuviniekiem. Taču tev tas viss ir pa spēkam, ja nepievērš uzmanību niecīgām problēmām. Pēc dabas aizdomīgais Vēzis Cūkas gadā kļūs pārliecinātāks, tāpēc nepalaidīs garām iespēju izveidot personisko dzīvi. Tikai par imunitātes stiprināšanu neaizmirsti.

Lauvam

2019.gada horoskops sola Lauvam augstas perspektīvas profesionālajā jomā. Tu ieņemsi pienācīgu amatu, tāpēc ar finansēm, mērķu sasniegšanu un stāvokli sabiedrībā problēmu nebūs. Cūkas gads Lauvam izrādīsies neviennozīmīgs mīlestības plānā. Ar kādu nāksies šķirties, bet ar kādu citu – tieši otrādi – būs jāapsver iespēja izveidot kopdzīvi.

Jaunavai

2019.gada horoskops iesaka Jaunavai būt aktīvākai un izrādīt iniciatīvu visās jomās. Tad sasniegsi visu, ko sapņoji. Nav izslēgts dienesta romāns, kā rezultātā izveidosies nopietnas attiecības. Jaunavai ir jāparūpējas par savu veselību, lai Cūkas gadā savlaicīgi ārstētu hroniskas saslimšanas. Iespējama nekustamā īpašuma iegāde vai mājokļa kapitālais remonts.

Svariem

2019.gada horoskops prognozē Svariem jaunas profesijas apgūšanu, karjeras kāpumu un talantu izrādīšanu komerciālajā sfērā. Lai veselība būtu teicama, Svariem ir jāatmet smēķēšana un jāēd pareizi. Negaidīta tikšanās ar mīļoto cilvēku pamudinās uz ģimenes izveidošanu.

Skorpionam

2019.gada horoskops iesaka Skorpionam akurāti attiekties pret darbu un būt korektam saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem. Tu esi pārāk neapdomīgs un temperamentīgs, tāpēc bremzē savu virzību pa karjeras kāpnēm. Sievietēm Skorpioniem 2019.gadā veiksies mīlestībā. Tu pat riskēsi un izlemsi doties ar izredzēto dzīvot citā pilsētā.

Strēlniekam

2019.gada horoskops prognozē Strēlniekam daudz jaunumu, spilgtu notikumu un neaizmirstamas tikšanās. Ja nonāksi notikumu epicentrā, noteikti panāksi vēlamos mērķus. Cūkas gadā tev laimēsies naudas lietās, lietišķajos kontaktos un mīlestībā, kas ir unikāls gadījums. Strēlniekam galvenais ir biežāk ieslēgt saprātīgu pieeju, nevis iet emociju pavadā.

Mežāzim

2019.gada horoskops Mežāzim prognozē tik daudz ievērojamu notikumu dzīvē, ka visu paspēt, pārdomāt un izpildīt nepietiks laika. Taču tu esi nopietna un neatlaidīga personība, tāpēc Cūkas gadā spēsi pārvarēt grūtības ceļā uz panākumiem. Lai saglabātu normā psihisko veselību, Mežāzim nevajag visu notiekošo ņemt tuvu pie sirds.

Ūdensvīram

Saistītie raksti

2019.gada horoskops Ūdensvīram sola lieliskas attiecības ar tuviem cilvēkiem ar nosacījumu, ka viņš kļūs maigāks un lojālāks. Necenties aptvert visu pasauli, pat ja prātā ir globāli plāni un spilgtas perspektīvas. Naudas stāvoklis Cūkas gadā pilnībā būs atkarīgs no Ūdensvīra darba mīlestības un praktiskuma. Ekonomija palīdzēs uzkrāt vajadzīgo summu.

Zivīm

2019.gada horoskops iesaka Zivīm atrast sevī tos talantus, kas līdz šim nav izpaudušies. Tad tu varēsi izveidot savu biznesu, kā arī parādīt savu radošumu. Liktenīga iepazīšanās Cūkas gadā patiešām padarīs Zivis laimīgas, jo jaunais izredzētais pilnībā atbildīs viņu ideālam. Laikus ārstē saaukstēšanos, citādi sarežģījumi būs nopietni.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv