×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Ķengaragā pazudušais trīsgadīgais mazulis atgriezies pie vecākiem (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ceturtdien Rīgā, Ķengaraga apkaimē pazudušais apmēram trīs gadus vecais mazulis, par kura pazušanu informāciju sociālajos tīklos izplatīja bērna atradējs, ir atgriezies pie vecākiem, informē Valsts policijā (VP).

Policijā klāsta, ka Rīgas Ķengaraga iecirknis ap plkst. 13 saņēma informāciju, ka atrasts pazudis aptuveni trīs gadus vecs bērns. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka vīrietis pie ielas pamanījis mazu bērnu. Nodomājot, ka viņš ir pazudis, vīrietis bērnu nekavējoties aizvedis līdz netālu esošajam skaistumkopšanas salonam, publicējis informāciju sociālajos tīklos, bet vēlāk izsaucis policiju.

Māte policistiem paskaidroja, ka vēlējusies ar bērniem doties ārpus mājas. Sieviete saģērbusi vienu bērnu, savukārt, kamēr ģērbusi otru bērnu, tikmēr pirmais izgājis pa durvīm un ārā gaidījis māti. Pāris minūšu laikā māte iznākusi no mājas un, nesastopot savu bērnu, sākusi meklēt bērnu. Tomēr tuvākajā apkārtnē bērns netika atrasts, tādēļ viņa vērsusies policijā.

Šobrīd māte jau ir kopā ar savu bērnu. Policija ir sākusi administratīvo lietvedību un veiks pārbaudi, noskaidrojot precīzus notikušā apstākļus, un izvērtēs gan mātes, gan vīrieša atbildību.

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un uzmanīgiem. Ja kāds ir pamanījis bērnu, kurš, iespējams, ir noklīdis, tad vispirms vajadzētu pārliecināties, vai bērns patiešām ir noklīdis, mēģinot runāt ar bērnu. Tāpat vajadzētu pagaidīt kādu brīdi un pārbaudīt vai turpat netālu neatrodas bērna vecāki. Ja tomēr tuvumā nav bērna vecāki, tad no notikuma vietas nekavējoties vajadzētu informēt policiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To vīrieti vēl vajadzētu sodīt un nosodīt – lai viņam uz mūžu pāriet vēlēšanās palīdzēt noklīdušiem bērnam… NU come on – ko viņam vajadzēja darīt? Ko gaidīt? Tas ir normāli, ka 3gadīgs bērns viens pats ir tur, kur visi staigā garām? Tagad izrādās – par maz gaidījis, nepareizi zvanījis…. Smieklīgi.

    • Piekrītu komentāram ,bet te nav nekā krimināla ,ne māti nosodīt ,ne atradēju. Taču tagad visi kritizēs atradēju un kad tiešām bērns būs pamests uz ielas ,visi baidīsies reaģēt ,jo rosinās lietu par bērnu nolaupīšanu. Tāpat arī par māti ,konkrēts gadījums ,māte ar meitu aiziet uz publisko pirti ,pēc pirts saģērbj bērnu un sākt ģērbties pati ,bet meita ātri pa durvīm priekšnamā ,māte taču plika nebija skŗējusi pakaļ un tracis pa visu pilsētu.

Draugiem Facebook Twitter Google+