×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. augusts, 2016
Drukāt

Koļegova nezināja, ka Kaimiņš filmē un publiskos sarunu (25)

Ekrānšāviņš no "Youtube"Ekrānšāviņš no "Youtube"

Nofilmējot savstarpējo sarunu un publiskojot to, 12.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV) ir pārkāpis likumu, uzskata Inga Koļegova, kuras kandidatūra bija izvirzīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amatam, bet kura piektdien savu kandidatūru atsauca. Viņa nav zinājusi, ka viņas un deputāta savstarpējā saruna tiek filmēta.

“Gluži pretēji, viņš apgalvoja, ka visas ierīces ir izslēgtas un viņam kā deputātam vajag skaidrojumu,” aģentūrai LETA komentēja Koļegova. Viņa uzskata, ka šis videoieraksts ir veikts, pārkāpjot Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Pagaidām Koļegova vēl vērtē, kā rīkoties tālāk.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savā “youtube” publicējis sarunu ar Ingu Koļegovu, kas notikusi Saeimā 8.augustā. To viņš filmējis ar savu kameru.

Tajā Koļegova stāsta par iemesliem, kāpēc darbu pametusi bijusī VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone, par “Vienotības” lomu saistībā ar viņas kandidēšanu uz VID ģenerāldirektora amatu un ietekmi uz iestādi.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Super! Kad kamera nav redzama runā un atbild skaidri! Kad kamera priekšā, tad neko nezin ??

 2. Nu super! Tādus cilvēkus vairāk!
  Redz tomër, kad kamera nav redzama runā daudz latviskāk un saprotamāk ??

 3. Cienu Koļegovas kundzi par patiesību un atklātību intervijā Kaimiņam!!!

 4. Ieteikums Koļegovas k-dzei! Atbildēt

  Saeimas deputāta Artusa kaimiņas nofilmētajā intervijā NESASKATU neko lieku I.Koļegovas teiktajā – viss teikts ar pašcieņu un saprotami. Tā bija līdzvērtīga saruna – pašreizējās situācijas noskaidrošana.
  ===Tā gan bija vislielākā I.Koļegovas k-dzes KĻŪDA, kad viņa piekrita ministrei kandidēt uz VID ģenerāldirektora amatu! Rezultātā – izvazāta pa visiem iespējamie mēdijiem NEPIEVILCĪGĀ gaismā, ieraujot tajā virpulī ar dēlu un tml. Un ZAUDĒTS tik ĒRTAIS amats Vides kantorī! Tur PRIEKŠNIEKA amatā būtu varējusi nostrādāt līdz pensijai!
  —Tāpēc IETEIKUMS I.Koļegovas k-dzei NOIET no publiskās skatuves …lai NETĪRIE ūdeņi nostāvas, jo galu galā tagad taču būs JĀMEKLĒ darbs … Skandālisti nevienam nepatīk!

 5. Bez pierādījumiem Atbildēt

  daudzi apgalvojumi. Lūk, viņai tā liekas. Labi, ka atteicās.

 6. Nedomāju, ka Koļegovai būtu par interviju jākaunas. Neko lieku nepateica, sava sakāmā saturu izklāstīja pilnīgi saprotami. Sakāmais arī bija cilvēka cienīgs.

 7. Koļegovas runas maniere tik ļoti atšķiras, kad viņa zin, ka viņu filmē, un, kad viņa to nezin? Cienījamam cilvēkam vienmēr būtu jārunā godīgi un atklāti.
  Lai nu kā, par L.Lapsu kā Vienotības atbalstītāju pilnīgi šķērsām, jo viņa publikācijas pierāda pretējo. Nezinu, kas viņam padomā, bet Saskaņu gan viņš ir saudzējis no atmaskošanas, tāpat nekad ZZS viņš nav uzbrucis kā Vienotībai. Arī par I.Pētersoni iesaku, lai I.Koļegovas noklausās I.Pētersones interviju A.Kivičam, kur viņa ļoti labi atsaucās par A.Vilku un S.Bajāri.
  Pēc Sončika, Vaškeviča, Jakāna VID tomēr ir mainījies. Un patiešām ir bažas, ka tieši D.Reizniece Ozola
  rāpjas atpakaļ vecajos laikos, tajos astoņkājos.
  Izlasiet A.Margēvičas rakstu Dienā “Aiz VID tīrīšanas izkārtnes”, par M.Bogdanovu, kas iecelts par jauno FPP vadītāju. Bīstamas tendences.

 8. Paldies vienreiz par atklatibu un patiesibu.

 9. Kaimińa "Aizliegtais pańiemiens" Atbildēt

  Neviens pie vińa vairs neies jo šim varonim nevar uzticēties. Pulvers izšauts.

 10. Būtu tomēr visnotaļ lietderīgi precizēt un “cieši” iegaumēt turpmākai zināšanai to, ka – saskaņā ar “Fizisko personu datu aizsardzības likuma” attiecīgajiem nosacījumiem (skat. FPDAL 3. panta (3) daļas definīciju), šādās u.c. taml. šķietami “diskutablās” situācijās Likumdevējs ir skaidri un nepārprotami nosacījis sekojošo:

  1. Jebkura privātpersona pilnīgi LIKUMĪGI drīkst filmēt, izdarīt audio ierakstus, fotografēt un taml. veikt JEBKURAS CITAS “personas datu apstrādi, ko fiziskās personas veic personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām”.

  2. Jebkura privātpersona pilnīgi LIKUMĪGI drīkst veikt iepriekš minēto JEBKURAS CITAS “personas datu apstrādi, ko fiziskās personas veic personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām” TIKAI un VIENĪGI ar Likumdevēja definētu OBLIGĀTU nosacījumu – ja šādi pilnīgi LIKUMĪGI iegūtie personas dati NETIEK PUBLISKOTI jeb “personas dati netiek izpausti trešajām personām”.

  w-resurss = likumi. lv /doc. php?id=4042

  Ir sacīts: “Kauns NAV nezināt, bet gan – kauns IR nevēlēties zināt.” 😉

 11. Būtu tomēr visnotaļ lietderīgi precizēt un “cieši” iegaumēt turpmākai zināšanai to, ka – saskaņā ar “Fizisko personu datu aizsardzības likuma” attiecīgajiem nosacījumiem (skat. FPDAL 3. panta (3) daļas definīciju), šādās u.c. taml. šķietami “diskutablās” situācijās Likumdevējs ir skaidri un nepārprotami nosacījis sekojošo:

  1. Jebkura privātpersona pilnīgi LIKUMĪGI drīkst filmēt, izdarīt audio ierakstus, fotografēt un taml. veikt JEBKURAS CITAS “personas datu apstrādi, ko fiziskās personas veic personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām”.

  2. Jebkura privātpersona pilnīgi LIKUMĪGI drīkst veikt iepriekš minēto JEBKURAS CITAS “personas datu apstrādi, ko fiziskās personas veic personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām” TIKAI un VIENĪGI ar Likumdevēja definētu OBLIGĀTU nosacījumu – ja šādi pilnīgi LIKUMĪGI iegūtie personas dati NETIEK PUBLISKOTI jeb “personas dati netiek izpausti trešajām personām”.

  w-resurss: http://likumi.lv/doc.php?id=4042

  Ir sacīts: “Kauns NAV nezināt, bet gan – kauns IR nevēlēties zināt.” 😉

 12. Kā tad. Jābùt absolūti stulbam, lai nezinātu, ka Ksimiņš filmē un vēlāk publicēs video 😉 Kolegova vienkārši sievišķīgi viltīgi pafevaums zināt, kas notiek 🙂

 13. Ja tur astoņkājis iemeties, tad to nodaļu vajag izformēt un pieņemt citus darbiniekus, bet tas jāpierāda. Kas tur ar vienotajiem, rakstīja ka na kase tur dzīvojās. Vispār parasta partiju ēšanās, kā jebkurā valsts anštatē, savējo bīdīšana amatos un citu, arī profesionāļu nomaiņa pret partijai piederošo, paklausīgu viduvējību.

 14. visus atlaist un dezinficēt…nu, nu…pati ar savu nemākulīgi aizpildīto deklarāciju ir svētā?

 15. visus atlaist un dezinficēt…nu, nu…pati ar savu nemākulīgi aizpildīto deklarāciju ir svētā?

 16. Koļegovai nav par ko kaunēties – ļoti normāla, godīga valoda un tie daži pipariņi nu it nemaz netraucē – vismaz nav iestudēta un gluma tā runa, viss kā pie cilvēkiem! Kā nu Artusam ar top goda prātu – tas cits jautājums, bet ar Ingu viss kārtībā.

 17. manuprāt, nebrīdināšana par ierakstu ir FUI!

 18. Visi deputāti būtu jāpatriec kā traks suņu bars!!! Tie NAV CILVĒKI, bet vislielākie bezgoži uz pasaules!!!
  NELIEŠI UN MEĻI!!!

 19. PATIESĪBA IR VISNEAPGĀŽAMĀKAIS IEROCIS CĪŅĀ AR MELIEM UN NEGODĪGU RĪCĪBU!!!

 20. Beidzot saruna par lietu, nevis nesakarīgs svešvārdu birums.
  Nav no kā kaunēties

 21. ko tagad raustās ,vai tad kamera traucē patiesībai .Vai tad pie neieslēgtas kameras var runāt vienu ,bet pie ieslēgtas ko citu .Kādēļ cilvēki ir tādi zaķpastalas.Ja tu tā domā,tad pasaki un āmen.citādi tāda paklačošana vien iznāk .vienmēr saki patiesību ,ja tu tā domā.

 22. Paldies, Kaimiņam un Koļegovai!Priecājos par šo atklāto interviju,jo nespēju pat iedomāties,kāds spiediens no ietekmīgiem cilvēkiem tiek izdarīts uz VID!

Draugiem Facebook Twitter Google+