×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā Rīgā notiks vairāki pasākumi (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pieminot 1949. gada 25. marta deportāciju un Komunistiskā genocīda upurus, šajā dienā Rīgā notiks vairāki koncerti un pasākumi, informē Rīgas domē.

Pasākumi 25. martā sāksies plkst. 10 ar piemiņas brīdi pie Šķirotavas stacijas. Plkst. 12.30 būs gājiens no Latvijas Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim, kur plkst. 13 notiks svinīgā goda sardzes maiņa un ziedu nolikšanas ceremonija.

Vakarā plkst. 18 Latvijas Kara muzejā koncertā “Mana Tēvzeme” dziedās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas zēnu koris un Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” vīru koris “Tēvzeme”.
 
Plkst. 19 Rīgas Domā būs piemiņas koncerts “Aizvestajiem”, kurā piedalīsies Rīgas kamerkoris “Ave Sol”, profesionālais pūtēju orķestris “Rīga”, solisti Sonora Vaice, Ingus Pētersons un diriģents Guntis Kuzma. Koncertā skanēs Johanesa Brāmsa, Pētera Vaska, Pētera Butāna un Imanta Mežaraupas skaņdarbi.
 
Šajā pašā laikā Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” notiks koncerts “Dievs, Tava zeme deg!”. Tajā piedalīsies jauktais koris “Sonore”, vīru koris “Frachori”, Kuldīgas kultūras centra kamerkoris “Rāte”, kā arī Latvijas Nacionālās operas solisti Raimonds Bramanis un Rihards Mačanovskis, pie ērģelēm Roberts Hansons.
 
Piemiņas koncerts notiks arī Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcā, kurā Latvijas Universitātes kamerkoris “DeCoro”, Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas jauktais koris un jauktais koris “Vilce”, kā arī solisti Ieva Ezeriete, Jānis Kurševs, ērģelnieks Aigars Reinis un diriģents Pēteris Vaicovskis izpildīs Gabriela Forē rekviēmu.
 
Ieeja koncertos ir bez maksas, bet koncertā, kas notiks Rīgas Domā, ieeja ir ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami no 18. martā, sazinoties pa tālruni 67425218.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pilniigi piekriitu Jaanonkulim!Jaunie krievi nezin vinju senchu ljaundariibas.Vini ir dzimush deporteeto un noshauio latvieshu siltajaas gultaas.Arii shodien,krievam ir privelegijas visaas jomaas!

  2. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    Šajā dienā gan vajadzēja pie Krievijas vēstniecības rīkot demonstrāciju ar plakātiem par viņu darbiem un pilnā balsī darbināt sirēnu!

Draugiem Facebook Twitter Google+