×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
28. novembris, 2015
Drukāt

Krievija paziņo par ekonomiskajām sankcijām pret Turciju (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Reaģējot uz savas kara lidmašīnas notriekšanu Sīrijas pierobežā, Krievija sestdien, 28.novembrī, izsludinājusi ekonomiskās sankcijas pret Turciju.

Saskaņā ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina dekrētu, kas publicēts Kremļa tīmekļa vietnē, no 2016.gada 1.janvāra Krievijas darba devējiem aizliegts pieņemt darbā Turcijas pilsoņus.

Ierobežota arī Turcijas organizāciju darbība Krievijā, kā arī ierobežots vai aizliegts atsevišķu Turcijas preču imports uz Krieviju. Šo preču sarakstu uzdots sastādīt valdībai.

Vienlaikus “drošības nolūkā” uzdots pastiprināt Turcijas autopārvadātāju kontroli, bet Krievijas tūrisma firmām “jāatturas no darbības Turcijas virzienā”.

Putins valdībai uzdevis arī īstenot pasākumus aviācijas čarterreisu aizliegšanai starp abām valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Te var lieliski redzēt, kā konkrētas valsts vadonis SAVAS KĻŪDAS POLITIKĀ nogrūž uz savas valsts un kaimiņvalsts civiliedzīvotāju pleciem – uzņēmējiem, tūristiem un citiem biznesa pārstāvjiem, neļaujot viņiem vairs mierīgi tirgoties un sadarboties, bet mākslīgi provocējot konfliktus un uzkurinot kaislības jau valstu līmenī. It kā šie uzņēmēji būtu vainīgi pie tā, ka Putins realizējot savas ambīcijas Sīrijā un iesūtot tur savas valsts karaspēku ir izraisījis tur konflikta situāciju( būtībā izprovocējis lidmašīnas notriekšanu). Ieviešot ekonomiskās sankcijas, Putins savas personiskās kļūdas vispārina par visas tautas ciešanu objektu un tauta tiek padarīta par viņa kļūdu ķīlnieku. Krievu tautai būtu tiesības pajautāt, ko viņš tur meklē? Tas tikai lieku reizi pierāda, ka konfliktus pasaulē rada ne jau tautas, bet atsevišķu valstu vadītāju ambīcijas, nesaprātība un kļūdas politikā.

  2. A ko tu citu gribi, ja kopš 1917.gada pie varas ir halopi!!!

  3. Turcija jau brīdināja Kremli: nelieniet svešā zemē un nebombardējiet mūsu kaimiņus, Sīrijas turkmēņu
    civiliedzīvotājus, kuri dzīvo Turcijas pierobežā un cīnās pret Asada diktatorisko režīmu kā mērenā opozīcija par lielāku demokrātiju valstī. Bombardējiet IV kaujiniekus, kuri pasaulē rīko teroraktus, Krieviju ieskaitot! Bet ko Putins? Viņš skaļi paziņo, ka Sīrijā visi pārējie ,izņemot Asadu, arī opozīcija, ir teroristi. Tātad turki ir opozīcijas pusē, krievi Asada pusē. Turcijas vēstnieks paziņoja, ka krievi IV bombardē vien formas pēc: 1 reizi uzlido IV pozīcijām un 6-7 reizes bumbo opozīcijas spēku pozīcijas.(Laikam jau džihādisti Putinam ir iedzinuši respektu, uzspridzinot krievu lidmašīnu Sinajā). Tāpēc rezultāts ir likumsakarīgs. Latviešiem ir tāda mīkla: “otram kož, bet pats kliedz”, kas tas ir? Tagad Putins mētājas ar sankcijām un vēl nezin ko, bet negrib saprast, ka pats vien to visu ir ievārījis.

  4. Tas ir ceļš uz Ziemeļkorejas tipa valsti – agresīva un sevis ierobežojoša… Nu patīk cieši lidināties ap un pat pa citu valstu teritorijām un ja kāds kaut kā aizstāvas – bļaustīšanās – mūsējos sit. Tikai ko tur meklēja – to gan ne…

Draugiem Facebook Twitter Google+