×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
10. maijs, 2018
Drukāt

Krievijas vēstnieks komentē uzbrukumu Latvijas vēstniecībai Maskavā (21)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas vēstnieks Jevgēņijs Lukjanovs

Notikušais incidents pie Latvijas vēstniecības Krievijā tika sarīkots, lai kaitētu Latvijas un Krievijas attiecībām, – tā raidījumam “LNT Ziņas” ceturtdien pēc tikšanās ar Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Andreju Pildegoviču norādīja Krievijas vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjavons.

“Mūsu viedoklis pilnībā sakrīt ar Latvijas Ārlietu ministrijas viedokli. Piekrītu ministram, ka tā ir provokācija. Turklāt to ir īstenojuši aktīvisti, kuri pārstāv Krievijā aizliegto nacionālboļševiku partiju. Tā ir galēji radikāla politiska organizācija, kura Krievijā darbojas nelegāli. Tas ir pašsaprotami, ka šīs prettiesiskās darbības ir mērķētas, lai mūsu attiecības ar Latviju tiktu kompromitētas,” sacīja vēstnieks Lukjanovs.

“LNT Dienas ziņas” ceturtdien vēstīja, ka pēc trešdien notikušā uzbrukuma Latvijas vēstniecībai Maskavā Krievijas vēstnieks ceturtdien pusdienlaikā ieradās Latvijas Ārlietu ministrijā sniegt paskaidrojumus. Latvija Krievijai iesniedza notu, pieprasot nodrošināt mūsu diplomātiskās pārstāvniecības drošību un neaizskaramību.

Jau ziņots, ka trešdien vakarā notikušajā uzbrukumā vairāki vandāļi ar dūmu svecēm un signālraķetēm apmētāja Latvijas vēstniecības ēku Maskavā. Uzbrukuma laikā viens no likumpārkāpējiem ar melnas krāsas baloniņu mēģināja appūst vēstniecības ēkas sienu, taču paspēja uzrakstīt tikai burtu ”S”. Par veikto incidentu aizturēti divi nacionālboļševiki, kuri apsūdzēti sīkajā huligānismā. Izskanējusi informācija Krievijas nacionālboļševiki šādi rīkojusies reaģējot uz Vladimira Lindermana aizturēšanu Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Vēl nevar rimties? Viņiem, līdzīgi Ždanokai, nav kārtībā ar galvām, nedraudzējās… Interesanti, uzbrūk mazām valstīm, bet no lielām ļipas trīc… Tie ir tie naida kurinātāji starp Tautām. Komunisti ir komunisti – ļoti līdzīgi Fašistiem. Starp citu, Fašisms izglāba Eiropu un pasauli no Komunistiskā Rēga…Tā raksta… 2000 gadus atpakaļ, Ķīnā jau esot bijis Komunisms (vēsturnieki slēpj). Puse no Ķīnas iedzīvotājiem izmira bada nāvē! Komunismu aizliedza…

 2. Kas tad tie uzbrucēji īsti bija? Sīkie huļigāni,vandāļi vai teroristi..

 3. Skatos ,ka sarkanais ute pat nenotīra savu vienīgo zobu,uzreiz pie datora klāt ar saviem ķeburiem!

 4. Te viens izmisīgi laikam grib kaut kādas sukas pārdot..kas ir,pašam nevajag,pliks pauris?

 5. Dīvaini,ka krievijas specdienesti netiek galā ar galēji radikāliem puisēniem un meitenītēm!

  • Ещё раз по буквам. Прекрати воровать чужие ники, сука! Atbildēt

   Zalj tebja ne nashli!

 6. Nav nekada starpiba vai tie sevi verte par nacionalbolsevikiem vai putinnoviesiem vai vel kaut ka savadak.Vini visi ir cilveces atkritumi kuri ir jautilize.

  • А «утилизировать» в газовых камерах будете, а потом сжигать?! Atbildēt

   Povtorno! Moderatori otkrovenno podderzivajut nacistkije vzgljadi avtora!!!

 7. Sarkanais naciķis šodien ir atguvies pēc vakardienas dzerstiņa 

  • Ещё раз по буквам. Прекрати воровать чужие ники, сука! Atbildēt

   A ti ne nacik, da?!

 8. … Ak tad sini uzbrukuma ari iesaistits Lindermanis un vina ‘draugi’ aiz robezas … , bet samais jau sez te, gadiem meginajis gazt valdibu un apdraudet valsts autonomiju … un tamdel, Lindermanim jaatbild, pratinasana par internacionali organizetu sadarbibu konspirativa organizacija, kuras darbiba abpus robezam apdraud Bezabrenes/Latvijas autonomiju … !

  … Tadiem, par nelikumigu un pretvalstisku t.i., pret Satversmes noteikumiem un pilsona tiesibu parkapumiem, kriminallikums noteic ilgu sedesanu kurki … un pilsonibas anulesanu !!!

 9. … Ak tad sini uzbrukuma ari iesaistits Lindermanis un vina ‘draugi’ aiz robezas … , bet samais jau sez te, gadiem meginajis gazt valdibu un apdraudet valsts autonomiju … un tamdel, Lindermanim jaatbild, tiks pratinasana par internacionali organizetu sadarbibu konspirativa organizacija, kuras darbiba abpus robezam apdraud Bezabrenes/Latvijas autonomiju … !

  … Tadiem, par nelikumigu un pretvalstisku t.i., pret Satversmes noteikumiem un pilsona tiesibu parkapumiem, kriminallikums noteic ilgu sedesanu kurki … un pilsonibas anulesanu !!!

 10. Tas cirvis raksta,ka viņš rabotajet, protams,kolorādo lentes gludināšana ir vergošana,ne jau darbs!

  • Ещё раз по буквам. Прекрати воровать чужие ники, сука! Atbildēt

   Ja rabotaju, a ti voruesh! Ti – vor!

 11. Skatos,ka sarkanais naciķis ir atjēdzies pēc vakardienas ļurbu sabantuja!

 12. Больше всего вреда этим отношениям наносят сами латвийские власти своей политикой!!! Atbildēt

  !!

Draugiem Facebook Twitter Google+