Mobilā versija
+5.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Kritizē Saakašvili par atteikšanos no pilsonības

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili kritizējis bijušo valsts prezidentu Mihailu Saakašvili (attēlā) par to, ka viņš atteicies no Gruzijas pilsonības, lai tiktu iecelts par Ukrainas Odesas apgabala gubernatoru.

“Gribu paust savu negatīvo attieksmi. Bijušajam prezidentam nebija jāatsakās no Gruzijas pilsonības,” teica Margvelašvili.Viņš uzsvēra, ka ar šādu rīcību Sakašvili ir “apvainojis valsti un prezidenta institūciju”. Margvelašvili uzsvēra, ka vērtības ir svarīgākas par karjeru, un viena no šādām vērtībām ir Gruzijas pilsonība. Nedēļas nogalē Ukrainas prezidents Petro Porošenko piešķīra Sakašvili Ukrainas pilsonību un iecēla viņu par Odesas apgabala gubernatoru. Savukārt Saakašvili atteicās no Gruzijas pilsonības. Saakašvili bija Gruzijas prezidents no 2004. līdz 2013. gadam. Gruzijā viņam ir izvirzītas kriminālapsūdzības saistībā ar amata pilnvaru pārsniegšanu prezidentūras laikā, tāpēc Saakašvili uzturas ārzemēs.

Pievienot komentāru

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+