×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. oktobris, 2013
Drukāt

Kulda – ko nepiedāvāja NHL, to iedeva baškīri

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

“Ufa ir labākais variants karjeras turpināšanai,” teic Latvijas hokejists Artūrs Kulda, kurš vakar ar savu jauno komandu Ufas “Salavat Julajev” viesojās Rīgā un apspēlēja “Dinamo” ar 5:2.

Artūrs sevi Ufas komandā pierādījis ļoti ātri, spēlē gan vairākumā, gan mazākumā un abos pirmajos mačos izcēlies ar lielāko spēles laiku: “Nebiju ko tādu  gaidījis. Cenšos uzņemt sportisko formu un labi, ka uzreiz tik daudz jāspēlē. Varbūt kādā brīdī arī izaužas spēļu prakses trūkums, bet principā jūtos labi, esmu noilgojies pēc hokeja.”

“Kulda ir labs, strādīgs, pašaizliedzīgs aizsargs. Par viņu bija ļoti labas atsauksmes. Viņš attaisno mūsu cerības un tāpēc arī daudz spēlē,” “Salavat Julajev” galvenais treneris Vladimirs Jurzinovs ātri novērtējis 25 gadus vecā Latvijas hokejista labākās īpašības.

Kulda savulaik NHL vienībā Atlantas “Thrashers” uzspēlēja vienā pārī ar Brentu Sopelu, tāpēc nepārsteidz, ka abi arī Ufā salikti kopā. Savukārt, AHL Čikāgas “Wolves” viņa komandas biedri bija citi pašreizējie ufieši Andrejs Zubarevs un Ivans Višņevskis. “Daudzus pazinu, tāpēc man bija viegli iekļauties kolektīvā,” atzīst Kulda, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja Novosibirskas “Sibirj”, bet pavasarī pievienojās NHL vienībai Vinipegas “Jets”, laukumā gan nevienā mačā netiekot. Tagad viņš no Ziemeļamerikas nav sagaidījis labu piedāvājumu, bet atzina, ka līgums ar “Salavat Julajev” finansiāli viņu pilnībā apmierinot.

Runājot par maču pret Rīgas “Dinamo”, Artūrs sacīja, ka cīņa izvērtās interesanta ar abpusēji daudzām iespējām gūt vārtus, bet viņa vienība tās labāk realizējusi. Viņš atzinīgi novērtēja “Dinamo” sniegumu un komplektāciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+