×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. decembris, 2017
Drukāt

Latvija skaitļos. Alga izšķir (gandrīz) visu (2)

MV2info_23_11

75% darba ņēmēju Latvijā kopumā ir apmierināti ar savu pašreizējo darbu, liecina “Kantar TNS” veiktā aptauja. Nav brīnums, ka visvairāk apmierināti ir vadītāji, augsta līmeņa speciālisti un darbinieki ar lielākiem ienākumiem. Kā galvenais iemesls, kas notur pašreizējā darbā, minēta darba vietas stabilitāte (40%, to vairāk uzsver valsts iestāžu darbinieki. Otrs populārākais iemesls ir labākas alternatīvas trūkums, grūtības atrast citu darbu (33%). Galvenais iemesls, kādēļ cilvēki būtu gatavi mainīt darbu, ir lielāks atalgojums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja visu izšķirtu alga, laikam vēl joprojām vergotu… Bet savulaik maksāju nodokļus un nepaļāvos uz “rokasnaudu” ar minimālo algu uz papīra, tāpēc tagad saņemu savu virs 80% pensiju, daru darbiņus, kas patīk, un laiku pa laikam papildinu kontu ar honorāriem par darbu, kas nav slogs, bet sakrīt ar manu mūža aizraušanos.

  2. Daudzajās ministrijās,padomēs (līdz pat trijām vienlaicīgi) un valdēs sēdošajiem visu izšķir prēmijas,dažādās piemaksas un lielie,darba likumdošanā neparedzētie sociālie pabalsti pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām,bet alga ir tikai piektā daļa no visiem ienākumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+