Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. septembris, 2015
Drukāt

“Lāči un lelles” – šā gada trešā skaistākā Eiropas pastmarka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Latvijas Pasta” izdotās markas “Lāči un lelles” ieguvušas trešo vietu Eiropas valstu pastu asociācijas “PostEurop” rīkotajā balvā “Europa” 2015 par labākajām pēdējā gada laikā izdotajām Eiropas pastmarkām, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Šī gada pastmarku tēma bija “Senās rotaļlietas”. Pirmo vietu ieguva Krievijas pasts, savukārt otro – Zviedrijas pasts.

Eiropas valstu vienotajā pastmarku sērijā arī Latvijas Pasts divas jaunas pastmarkas un aploksni, kas veltītas senajām rotaļlietām, izdeva šā gada pavasarī. To dizaina autore ir Arta Ozola Jaunarāja.

Pastmarku sērijas “Eiropa” ipastmarkas ar vienotu logotipu un tematiku tiek izdotas visā Eiropā jau kopš 1994. gada. Latvijas Pasts tradicionāli izdod divas šīs sērijas pastmarkas katru gadu, uzsvēra uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Puriņa. Iepriekšējos gados Eiropas sērijas pastmarku tēmas bijušas saistītas ar literatūru, dabas objektiem, ceļojumiem, pasta transportu un tamlīdzīgi.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+