Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. septembris, 2015
Drukāt

“Lāči un lelles” – šā gada trešā skaistākā Eiropas pastmarka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Latvijas Pasta” izdotās markas “Lāči un lelles” ieguvušas trešo vietu Eiropas valstu pastu asociācijas “PostEurop” rīkotajā balvā “Europa” 2015 par labākajām pēdējā gada laikā izdotajām Eiropas pastmarkām, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Šī gada pastmarku tēma bija “Senās rotaļlietas”. Pirmo vietu ieguva Krievijas pasts, savukārt otro – Zviedrijas pasts.

Eiropas valstu vienotajā pastmarku sērijā arī Latvijas Pasts divas jaunas pastmarkas un aploksni, kas veltītas senajām rotaļlietām, izdeva šā gada pavasarī. To dizaina autore ir Arta Ozola Jaunarāja.

Pastmarku sērijas “Eiropa” ipastmarkas ar vienotu logotipu un tematiku tiek izdotas visā Eiropā jau kopš 1994. gada. Latvijas Pasts tradicionāli izdod divas šīs sērijas pastmarkas katru gadu, uzsvēra uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Puriņa. Iepriekšējos gados Eiropas sērijas pastmarku tēmas bijušas saistītas ar literatūru, dabas objektiem, ceļojumiem, pasta transportu un tamlīdzīgi.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+