Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmai 2.vieta ANO konkursā

Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".

Lauku atbalsta dienests (LAD) ar Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS) ieguvis 2.vietu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) konkursā “ANO publisko pakalpojumu balva 2015” kategorijā “Pakalpojumu pieejamības veicināšana informācijas laikmetā”, informē Zemkopības ministrijā (ZM).

ANO atzīst, ka Latvijas LAD EPS ir ļoti viegli lietojams un ērts rīks, ar kura palīdzību dienesta klientiem ir pieejami daudzveidīgi pakalpojumi un informācija. EPS ir iespējams gan iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, gan iepazīties ar visu aktuālo informāciju par LAD darba aktualitātēm, apskatīt savus datus un citu, norāda ZM.

LAD sistēmu balvai pieteica Latvijas lauksaimnieku organizācijas – “Zemnieku saeima” un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome. Rekomendācijas nosūtīja arī Latvijas Augļkopju asociācija un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

ANO balvas pasniegšana notiks ANO Publisko pakalpojumu forumā, kas no 23.līdz 26.jūnijam norisināsies Kolumbijā.

EPS sāka izstrādāt 2007.gadā, sadarbojoties LAD un SIA “Tieto Latvia”. Sistēmai attīstoties un pieaugot tās izmantotāju skaitam, ar savām idejām par sistēmas izmantojamības plašināšanu nāca gan atsevišķi sistēmas lietotāji, gan lauksaimnieku sabiedriskās organizācijas, kas iesniedza arī idejas sistēmas pilnveidei.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+