Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmai 2.vieta ANO konkursā

Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".

Lauku atbalsta dienests (LAD) ar Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS) ieguvis 2.vietu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) konkursā “ANO publisko pakalpojumu balva 2015” kategorijā “Pakalpojumu pieejamības veicināšana informācijas laikmetā”, informē Zemkopības ministrijā (ZM).

ANO atzīst, ka Latvijas LAD EPS ir ļoti viegli lietojams un ērts rīks, ar kura palīdzību dienesta klientiem ir pieejami daudzveidīgi pakalpojumi un informācija. EPS ir iespējams gan iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, gan iepazīties ar visu aktuālo informāciju par LAD darba aktualitātēm, apskatīt savus datus un citu, norāda ZM.

LAD sistēmu balvai pieteica Latvijas lauksaimnieku organizācijas – “Zemnieku saeima” un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome. Rekomendācijas nosūtīja arī Latvijas Augļkopju asociācija un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

ANO balvas pasniegšana notiks ANO Publisko pakalpojumu forumā, kas no 23.līdz 26.jūnijam norisināsies Kolumbijā.

EPS sāka izstrādāt 2007.gadā, sadarbojoties LAD un SIA “Tieto Latvia”. Sistēmai attīstoties un pieaugot tās izmantotāju skaitam, ar savām idejām par sistēmas izmantojamības plašināšanu nāca gan atsevišķi sistēmas lietotāji, gan lauksaimnieku sabiedriskās organizācijas, kas iesniedza arī idejas sistēmas pilnveidei.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+