Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
12. maijs, 2015
Drukāt

LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmai 2.vieta ANO konkursā

Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".Kadrs no LAD mājaslapas "www.lad.gov.lv".

Lauku atbalsta dienests (LAD) ar Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS) ieguvis 2.vietu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) konkursā “ANO publisko pakalpojumu balva 2015” kategorijā “Pakalpojumu pieejamības veicināšana informācijas laikmetā”, informē Zemkopības ministrijā (ZM).

ANO atzīst, ka Latvijas LAD EPS ir ļoti viegli lietojams un ērts rīks, ar kura palīdzību dienesta klientiem ir pieejami daudzveidīgi pakalpojumi un informācija. EPS ir iespējams gan iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, gan iepazīties ar visu aktuālo informāciju par LAD darba aktualitātēm, apskatīt savus datus un citu, norāda ZM.

LAD sistēmu balvai pieteica Latvijas lauksaimnieku organizācijas – “Zemnieku saeima” un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome. Rekomendācijas nosūtīja arī Latvijas Augļkopju asociācija un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

ANO balvas pasniegšana notiks ANO Publisko pakalpojumu forumā, kas no 23.līdz 26.jūnijam norisināsies Kolumbijā.

EPS sāka izstrādāt 2007.gadā, sadarbojoties LAD un SIA “Tieto Latvia”. Sistēmai attīstoties un pieaugot tās izmantotāju skaitam, ar savām idejām par sistēmas izmantojamības plašināšanu nāca gan atsevišķi sistēmas lietotāji, gan lauksaimnieku sabiedriskās organizācijas, kas iesniedza arī idejas sistēmas pilnveidei.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+