Mobilā versija
Brīdinājums +3.9°C
Gvido, Atvars
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
19. maijs, 2015
Drukāt

“Laima” iegulda 35 000 eiro “Retro šokolādes” kolekcijā (1)

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Latvijas lielākais saldumu ražotājs “Laima” jaunas šokolādes kolekcijas “Retro” izstrādē ir ieguldījis 35 000 eiro, pavēstīja “NP Foods” grupas, kurā ietilpst “Laima”, komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

“Retro” šokolādes kolekciju uzņēmums izstrādājis par godu saldumu fabrikas “Laima” 145 gadu pastāvēšanas jubilejas gadam un tā sastāv no septiņiem produktiem, tostarp divām jaunām saldumu izlasēm – deserta un ogu.

“”Laimas” saldumu fabrika ir piedzīvojusi visdažādākos laikus, kas nākuši un gājuši kopā ar unikālām produktu dizainu un garšas tendencēm. Svinot “Laimas” 145. dzimšanas dienu, esam radījuši īpašu “Retro” šokolādes kolekciju, caur kuru ikvienu aicinām ieskatīties “Laimas” vēsturē,” sacīja Erciņa-Užāne.

Jau vēstīts, ka 2013.gadā “Laima” strādāja ar 10,842 miljonu eiro apgrozījumu un 5,75 miljonu eiro peļņu, savukārt 2014.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

“Laima” ietilpst “NP Foods” grupā, kas pieder Norvēģu pārtikas koncernam “Orkla”. Šobrīd “Laima” ir izvērsusi eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīm, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Turkmenistānu.Eksporta apjomi kopumā veido 40% no saražotās produkcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šī ogu izlase izskatās noformēta japāņu mākslas stilistikā. Vai ar to jāsaprot, ka pie “Laimas” ‘tapšanas noteicošā loma bija japāņiem?

Nešķiroti atkritumi maksā dārgāk (3)Iedzīvotājus aicina šķirot, tomēr ne visur ir izveidotas iespējas to darīt...
Svarīgi! Banku klientiem atlikusi viena darbdiena, lai sagatavotos jaunajai drošības sistēmaiVēl atlikusi viena darba diena, lai iedzīvotāji sagatavotos jaunajai, divpakāpju drošības sistēmai internetbankas lietošanā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+