Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. maijs, 2015
Drukāt

“Laima” iegulda 35 000 eiro “Retro šokolādes” kolekcijā (1)

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Latvijas lielākais saldumu ražotājs “Laima” jaunas šokolādes kolekcijas “Retro” izstrādē ir ieguldījis 35 000 eiro, pavēstīja “NP Foods” grupas, kurā ietilpst “Laima”, komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

“Retro” šokolādes kolekciju uzņēmums izstrādājis par godu saldumu fabrikas “Laima” 145 gadu pastāvēšanas jubilejas gadam un tā sastāv no septiņiem produktiem, tostarp divām jaunām saldumu izlasēm – deserta un ogu.

“”Laimas” saldumu fabrika ir piedzīvojusi visdažādākos laikus, kas nākuši un gājuši kopā ar unikālām produktu dizainu un garšas tendencēm. Svinot “Laimas” 145. dzimšanas dienu, esam radījuši īpašu “Retro” šokolādes kolekciju, caur kuru ikvienu aicinām ieskatīties “Laimas” vēsturē,” sacīja Erciņa-Užāne.

Jau vēstīts, ka 2013.gadā “Laima” strādāja ar 10,842 miljonu eiro apgrozījumu un 5,75 miljonu eiro peļņu, savukārt 2014.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

“Laima” ietilpst “NP Foods” grupā, kas pieder Norvēģu pārtikas koncernam “Orkla”. Šobrīd “Laima” ir izvērsusi eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīm, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Turkmenistānu.Eksporta apjomi kopumā veido 40% no saražotās produkcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šī ogu izlase izskatās noformēta japāņu mākslas stilistikā. Vai ar to jāsaprot, ka pie “Laimas” ‘tapšanas noteicošā loma bija japāņiem?

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+