Apbrīno

Latgaliešu grupa “Bez PVN” Kārsavā noslēgs 10 gadu jublejas koncertu sēriju 16

Publicitātes foto

Šovakar plkst.22 ar koncertu Kārsavas kultūras namā desmit gadu jubilejas koncertu sēriju noslēgs grupa “Bez PVN”, aģentūru LETA informēja grupas dalībnieks Guntis Rasims.

2003.gada 27.decembrī Kārsavā notika latgaliešu grupas “Bez PVN” pirmais koncerts, kam par godu novembrī un decembrī noritēja desmitajai jubilejai veltītie koncerti Daugavpilī, Rēzeknē, Jelgavā un Rīgā. Noslēguma koncerts būs īstās dzimšanas dienas svinības un simboliska atgriešanās “Bez PVN” pirmajā mājvietā – Kārsavas kultūras namā.

Tāpat savā dzimšanas dienā visas dienas garumā ikviens bez maksas varēs lejupielādēt grupas šajā gadā izdoto albumu “Reits”.

Šajā koncertā klausītājiem būs iespēja dzirdēt ne vien dziesmas no iepriekšējiem albumiem “Pyrms vuorda” un “Reits”, bet arī skaņdarbus no 2014.gadā izdošanai paredzētā grupas trešā albuma. Jaunas dziesmas, albums, koncerti un aktīva rosība – tie ir “Bez PVN” plāni nākamajam gadam.

Grupa “Bez PVN” ir latgaliskā vārda nesēji, vieni no Latgales modernās mūzikas aizsācējiem, pierādījuši, ka mūzika latgaliski var būt arī mūsdienīga, taču, tāpat kā pirms desmit gadiem, palikuši uzticīgi sauklim “Mes dzīžam taidā volūdā, kaidā dūmojam!”. Tikko notikušajā Kārsavas novada jauniešu Gada balvā grupa saņēma pateicību kā lielākie “Kārsavas vārda popularizētāji 2013.gadā”.

LA.lv