Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. decembris, 2014
Drukāt

“Latvijas Finiera” rūpnīcas ugunsgrēkā cietušajam – pirmās pakāpes apdegumi

Foto: LETAFoto: LETA

Uzņēmuma "Latvijas Finieris" rūpnīcā "Lignums" Finiera ielā izcēlies ugunsgrēks, kur laminēšanas cehā aizdegusies preses iekārta un jumts.

Šorīt uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīcas “Lignums” laminēšanas ceha ugunsgrēkā viens no cietušajiem guvis pirmās pakāpes apdegumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

“Latvijas Finiera” pārstāvji šodien slimnīcā apraudzījuši abus ugunsgrēkā cietušos. Viens pēc pārbaudes ir devies mājās, bet otrs, kuram konstatēti pirmās pakāpes apdegumi, vēl atrodas slimnīcā.

Šodien rūpnīcā daļēji ir atjaunota ražošana, savukārt rīt plānots atjaunot darbu ražošanas lielākajā daļā.

Avārijas vieta ir norobežota no pārējām ražošanas platībām, lai noteiktu bojājumu apmēru un negadījuma cēloņus.

Kā ziņots, šorīt uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīcas “Lignums” laminēšanas cehā izcēlās ugunsgrēks. Kopējā degšanas platība bijusi 250 kvadrātmetri. 200 kvadrātmetru platībā degusi telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dedzis ceha jumts.

Ugunsgrēkā cietuši divi cilvēki.

Ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija. Valsts vides dienestā (VVD) skaidroja, ka aizdegšanos izraisījusi termoeļļas noplūde. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas VVD inspektoriem, citas ķīmiskās vielas, kas atrodas rūpnīcas teritorijā, nav apdraudētas.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (58)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+