Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. decembris, 2014
Drukāt

“Latvijas Finiera” rūpnīcas ugunsgrēkā cietušajam – pirmās pakāpes apdegumi

Foto: LETAFoto: LETA

Uzņēmuma "Latvijas Finieris" rūpnīcā "Lignums" Finiera ielā izcēlies ugunsgrēks, kur laminēšanas cehā aizdegusies preses iekārta un jumts.

Šorīt uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīcas “Lignums” laminēšanas ceha ugunsgrēkā viens no cietušajiem guvis pirmās pakāpes apdegumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

“Latvijas Finiera” pārstāvji šodien slimnīcā apraudzījuši abus ugunsgrēkā cietušos. Viens pēc pārbaudes ir devies mājās, bet otrs, kuram konstatēti pirmās pakāpes apdegumi, vēl atrodas slimnīcā.

Šodien rūpnīcā daļēji ir atjaunota ražošana, savukārt rīt plānots atjaunot darbu ražošanas lielākajā daļā.

Avārijas vieta ir norobežota no pārējām ražošanas platībām, lai noteiktu bojājumu apmēru un negadījuma cēloņus.

Kā ziņots, šorīt uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīcas “Lignums” laminēšanas cehā izcēlās ugunsgrēks. Kopējā degšanas platība bijusi 250 kvadrātmetri. 200 kvadrātmetru platībā degusi telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dedzis ceha jumts.

Ugunsgrēkā cietuši divi cilvēki.

Ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija. Valsts vides dienestā (VVD) skaidroja, ka aizdegšanos izraisījusi termoeļļas noplūde. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas VVD inspektoriem, citas ķīmiskās vielas, kas atrodas rūpnīcas teritorijā, nav apdraudētas.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+