Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijas Lielo pilsētu asociāciju vadīs Viktors Valainis (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) vadītāja amatam izraudzīts Viktors Valainis, aģentūru BNS informēja asociācijas pārstāve Dagnija Dižbite-Svarinska.

Uz vakanto vietu pēc Māra Kučinska (ZZS) kļūšanas par valdības vadītāju bija izsludināts konkurss.

Valainis ir “Vienotības” biedrs un 12.Saeimas deputāts, kā arī Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs. “Viņa pieredze un sasniegumi profesionālās darbības laukā atbilst nepieciešamajām iemaņām, lai sasniegtu LLPA izvirzītos prioritāros mērķus un veiktu aktuālos darba uzdevumus,” sacīts asociācijas paziņojumā.

Valainis norāda, ka pašvaldību jautājumi viņam nav sveši, viņš turpinās iesāktos darbus un strādās ar jaunu problēmu risinājumiem un jaunu mērķu sasniegšanu lielo pašvaldību interešu aizstāvēšanai.

Viktors Valainis jaunajā amatā darbu uzsāks 18.aprīlī.

Latvijas Lielo pilsētu asociācija dibināta 2001.gada 23.augustā, lai veidotu ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko kontaktu un kultūras jomā starp Latvijas lielo pilsētu pašvaldībām. LLPA biedri ir deviņas lielākās Latvijas pilsētas — Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Ventspils, Valmiera un Jēkabpils.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tad Ventspils vēl skaitās starp lielākajām pilsētām? Dzirdēju, ta tur esot ļoti krities iedzīvotāju skaits un varētu būt vairs tik ap 17000 iedzīvotāju. Mr.Biezpienmaize gan apgalvo, ka esot virs 40 000.

  2. zeltainie pārņem varu …

  3. vareejaat jau pierakstiit pilno cv 😀

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+