Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Latvijas panākumi ar tautastērpu aksesuāriem pasaules EXPO Ķīnā

Dagnijas Kupčes fotoDagnijas Kupčes foto

Oktobra sākumā aušanas darbnīcas “Vēverīšas” vadītāja Dagnija Kupče un LU LVI Etnoloģijas nodaļas vadītāja Aija Jansone atgriezās no “Ķīnas, kur norisa divi starptautiskie tautas mākslas EXPO.

Tautas mākslas un daiļamatniecības izstrādājumu EXPO piedalījās pārstāvji no 31 pasaules valstīm. Latviju pārstāvēja Dzintras Bērziņas austā Lielvārdes josta un Māras Krieviņas izšūtais Nīcas tautas tērpa vainags, par ko abas meistares saņēma atzinības sertifikātus.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+