Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas pilsonis Lielbritānijā tiek tiesāts par dzīvesbiedres nolaupīšanu (1)

Foto - www.hulldailymail.co.uk/Foto - www.hulldailymail.co.uk/

Latvijas pilsonis Lielbritānijā tiek tiesāts par dzīvesbiedres nelikumīgu nolaupīšanu, vēsta britu laikraksts “Hull Daily Mail”.

29 gadus vecais Igors Turčenko Halas karaliskajā tiesā atzina savu vainu, vienlaikus norādot, ka upure Diāna Mihailova ir viņa sieva.

Turčenko izvirzītas apsūdzības par Mihailovas nolaupīšanu pret viņas gribu pagājušā gada decembrī.

Jautāts, vai viņš atzīst savu vainu, Turčenko sacīja, ka Mihailova ir viņa sieva, ar kuru viņš dzīvo kopā jau 13 gadus. Uz atkārtotu jautājumu, vai viņš ir vainīgs, Turčenko sacīja: “Saskaņā ar likumu – jā.”

Turčenko spriedums tiks pasludināts 12.martā. Kā drošības līdzeklis līdz nākamajai tiesas sēdei viņam piemērots apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apcietinājums kopā ar sievu ? Kā var nolaupīt pats savu sievu,nav taču Kaukāza gūstekne,kuru iebāž maisā un kļūdas pēc aizved uz Lielbritāniju,kur ši nejaukā nabadziņu vēl iesūdz tiesā.Laikam jau,ka aizveda ne po adresu vot,maita tāda.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+