Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
18. februāris, 2015
Drukāt

“Lauku ceļotājs”: krievu tūristu skaits Latvijas laukos sarucis uz pusi (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Godu saimnieču ciems

Krievu tūristu skaits, kuri ziemā dodas atpūsties uz Latvijas laukiem, šosezon sarucis uz pusi, salīdzinot ar pagājušo ziemu, aģentūrai BNS pastāstīja biedrības “Lauku ceļotājs” prezidente Asnate Ziemele.

“Tas, ko mēs redzam, mums par 50% samazinājies [krievu tūristu skaits], jo pie mums jau brauc tie parastie “mirstīgie” krievi, kuri ir vidējais slānis un ir visstiprāk cietuši no rubļa devalvācijas,” skaidroja Ziemele.

Vienlaicīgi viņa norādīja, ka vietējo tūristu skaits saglabājies nemainīgs, piebilstot, ka tas būtu bijis pat lielāks, ja šoziem būtu vairāk sniega. “Pašmāju cilvēki jau brauc, saimnieki briesmīgi nesūdzās. Tā ziema ir, kāda ir. Ja būtu bijis sniega vairāk, tad būtu bijis vairāk klientu – pašmāju ekonomika mums jau nav slikta,” pauda Ziemele.

“Lauku ceļotājs” ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993.gadā. Pašlaik asociācija apvieno vairāk nekā 300 lauku tūrisma uzņēmējus un citas lauku tūrismā ieinteresētās personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. visi tagad brauc sekstūrismā uz norgi

  2. Atvainojos, Radio SKONTO

  3. Ai, kāda nelaime. Toties sākas kultūras apmaiņa. Radio Skonot reklamē maestro Krutoja koncertus, laimes kalngali. Man gar ir TIKAI VIENS MAESTRO. Pārējie viltvārži

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+