×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

Leļļu teātra izrāde devusies uz festivālu Polijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Leļļu teātra izrāde “Snaudošā pūķa pasaka” 2013. / 2014.gada sezonas noslēgumā tiks vesta uz Lomžu (Polija), lai piedalītos 27.Starptautiskajā teātru festivālā VALISE, informē Latvijas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Anda Dzenīte.

Latvijas Leļļu teātra izrāde “Snaudošā pūķa pasaka” ieguva iespēju kļūt par vienu no 20 festivāla programmas izrādēm sīvā 111 izrāžu konkurencē.

Trupa ceļā posīsies jau 10. jūnija agrā rītā, jo tieši mūsu aktieriem 11. jūnijā būs gods atklāt festivāla programmu, uzstājoties kā pirmajiem plkst.10.30 Lomžas Leļļu un aktieru teātrī.

Oriģinālajā papīra leļļu tehnikā veidotā izrāde “Snaudošā pūķa pasaka” stāsta par mazu japāņu puisēnu – īkstīti, kurš dodas pasaulē, lai kļūtu liels. Izrādās, kļūstot par cirka zvaigzni un pelnot daudz naudas, tas neizdodas – lielums slēpjas attieksmē pret pasauli. Tikai tad, kad mazais zēns apjauš draudzības, izpalīdzības un nesavtības neizmērojamo vērtību, viņš iemanto patieso – sirds lielumu.

Polija jau sen ir viena no formas teātra (tai skaitā leļļu teātra) radošo meklējumu un avangarda lielvalstīm Eiropā. 27. Starptautiskais teātru festivāls VALISE šogad notiks laikā no 10. līdz 14. jūnijam. Festivāla pastāvēšanas laikā tajā viesojušies teātri no vairāk nekā 300 valstīm – gan Eiropas, gan Āzijas un Amerikas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+