Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

Lielākas stipendijas

Foto - LETAFoto - LETA

No 1. septembra bakalaura un maģistra studiju pro­grammu studentu stipendijas tiks dubultotas un pieaugs no 99,60 eiro līdz 199,20 eiro mēnesī.

Tā vakar lēma valdība. Par konkrēto stipendijas lielumu lemj pati augstskola. Noteikumi precizē arī stipendiju piešķiršanas konkursa kārtību, nosakot, ka turpmāk tās tiks sadalītas pa akadēmiskajiem gadiem proporcionāli valsts finansētajās studiju vietās studējošo skaitam katrā akadēmiskajā gadā. Ja, sadalot stipendijām piešķirto finansējumu pa akadēmiskajiem gadiem, izrādīsies, ka tas ir nepietiekams visam izmaksu periodam vai arī radies līdzekļu pārpalikums, kurš arī nav pietiekams, lai izmaksātu vēl vienu stipendiju pilnā apmērā, to varēs maksāt īsāku laiku vai arī tās vietā piešķirt vienu vai vairākas vienreizējās stipendijas.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+