Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. oktobris, 2013
Drukāt

Lielbritānijai paredzētā fasādes paneļu sūtījumā atrod kontrabandas cigaretes (1)


Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas kriminālpārvaldes amatpersonas pirms mēneša kādam Latvijā reģistrētam uzņēmumam piederošā fasādes paneļu kravā atklāja 549 000 kontrabandas cigarešu “Jin Ling”, portālu “LA.lv” informēja VID.

Fasādes paneļu kravā paslēptās kontrabandas cigaretes atrastas kādā noliktavu teritorijā Rīgā. Kontrabandas cigaretes bija paredzēts vest uz Lielbritāniju. Par aizdomās turēto atzīta viena persona, 1984.gadā dzimis Latvijas pilsonis, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

VID skaidro, ka dienests, pārbaudot saņemto riska informāciju, septembra otrajā pusē inspicēja kāda uzņēmuma kravas sūtījumu uz Lielbritāniju. Pārbaudes laikā atklāts, ka fasādes paneļos rūpīgi noslēptas 278 200 kontrabandas cigaretes “Jin Ling” ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Noliktavu teritorijā atrastas vēl 270 800 fasādes paneļos noslēptas “Jin Ling” markas kontrabandas cigarešu ar Krievijas akcīzes markām. VID Muitas kriminālpārvaldes speciālistu rīcībā esošā informācija liecina, ka līdzīgas kravas uz Lielbritāniju minētais uzņēmums ir nosūtījis jau iepriekš.

Par minētajiem pārkāpumiem septembrī ierosināts kriminālprocess. Izņemtās 549 000 cigaretes nodotas glabāšanā Nodrošinājuma valsts aģentūrai. Kriminālprocess atrodas izmeklēšanas stadijā un plašāka informācija izmeklēšanas interesēs šobrīd netiek sniegta, norāda VID.

Vienlaikus dienests atzīmē: ja iedzīvotāju rīcībā ir informācija par iespējamiem kontrabandas gadījumiem, VID aicina ziņot, zvanot uz diennakts bezmaksas uzticības tālruni 80009070, izvēloties tēmu “Kontrabanda”. Informācijas sniedzējam ir tiesības saglabāt anonimitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. shiis cigaretes Lielbritaanijaa maksaa 3 maarcinas un var nopirkt visai briivi

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+