Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
1. septembris, 2016
Drukāt

Policija: Lielo veikalu tīklos pārdod alkoholu nepilngadīgajiem

Latvijas alkohola nozares asociācijas plakātiLatvijas alkohola nozares asociācijas plakāti

Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policijas darbinieki otrdien veica reidus dažādās tirdzniecības vietās Rīgā, lai noskaidrotu, vai nepilngadīgajiem jauniešiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni.

Kopā pārbaudot 20 dažādas alkohola tirdzniecības vietas, trijās no tām tika pieķerti pārdevēji, kas alkoholu nepilngadīgajiem tomēr pārdeva.

“Būtiski atzīmēt, ka alkoholu šie jaunieši iegādāties varēja tieši lielo veikalu tīklu tirdzniecības vietās, savukārt mazie komersanti bija godprātīgi un ievēroja likumu,” norāda Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

“Arī turpmāk, īpaši mācību gada sākumā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde veiks šādas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka nepilngadīgajiem netiek tirgots alkohols un tabakas izstrādājumi.”

Saistībā ar šiem gadījumiem uzsākta administratīvā lietvedība.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, pārdevējam uzliek naudas sodu no 280 līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+