Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. septembris, 2016
Drukāt

Policija: Lielo veikalu tīklos pārdod alkoholu nepilngadīgajiem

Latvijas alkohola nozares asociācijas plakātiLatvijas alkohola nozares asociācijas plakāti

Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policijas darbinieki otrdien veica reidus dažādās tirdzniecības vietās Rīgā, lai noskaidrotu, vai nepilngadīgajiem jauniešiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni.

Kopā pārbaudot 20 dažādas alkohola tirdzniecības vietas, trijās no tām tika pieķerti pārdevēji, kas alkoholu nepilngadīgajiem tomēr pārdeva.

“Būtiski atzīmēt, ka alkoholu šie jaunieši iegādāties varēja tieši lielo veikalu tīklu tirdzniecības vietās, savukārt mazie komersanti bija godprātīgi un ievēroja likumu,” norāda Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

“Arī turpmāk, īpaši mācību gada sākumā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde veiks šādas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka nepilngadīgajiem netiek tirgots alkohols un tabakas izstrādājumi.”

Saistībā ar šiem gadījumiem uzsākta administratīvā lietvedība.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, pārdevējam uzliek naudas sodu no 280 līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+