Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
1. septembris, 2016
Drukāt

Policija: Lielo veikalu tīklos pārdod alkoholu nepilngadīgajiem

Latvijas alkohola nozares asociācijas plakātiLatvijas alkohola nozares asociācijas plakāti

Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policijas darbinieki otrdien veica reidus dažādās tirdzniecības vietās Rīgā, lai noskaidrotu, vai nepilngadīgajiem jauniešiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni.

Kopā pārbaudot 20 dažādas alkohola tirdzniecības vietas, trijās no tām tika pieķerti pārdevēji, kas alkoholu nepilngadīgajiem tomēr pārdeva.

“Būtiski atzīmēt, ka alkoholu šie jaunieši iegādāties varēja tieši lielo veikalu tīklu tirdzniecības vietās, savukārt mazie komersanti bija godprātīgi un ievēroja likumu,” norāda Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

“Arī turpmāk, īpaši mācību gada sākumā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde veiks šādas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka nepilngadīgajiem netiek tirgots alkohols un tabakas izstrādājumi.”

Saistībā ar šiem gadījumiem uzsākta administratīvā lietvedība.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, pārdevējam uzliek naudas sodu no 280 līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (12)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no LatvijasKravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+