Laukos
Graudkopība

“Linas Agro” sāk graudu pieņemšanu Skrundā0

Foto – Ieva Čīka/LETA

Paplašinot darbību, SIA “Linas Agro” atvēris graudu pieņemšanas punktu Skrundā, Klusajā ielā 20.

Kā atzīst uzņēmuma vadītājs Armands Raguckis, uzņēmums ir ieinteresēts sadarbībā ne tikai ar liela apjoma piegādātājiem, bet arī ar mazākiem graudu audzētājiem. Turpmāk Skrundas un tās tuvākās apkaimes saimniecībām būs iespēja nodot izaudzētos graudus tuvāk savām saimniecībām, kas sniegs iespēju ietaupīt līdzekļus, organizējot saražotās produkcijas loģistiku.

Ieguldījumu graudkopības nozarē Skrundas apkaimē sniegs arī graudu pieņemšanas punktā nodrošinātie graudu kaltēšanas pakalpojumi.

Skrundas graudu pieņemšanas punkts darbu sāka jau šī gada 10. augustā, tādēļ ikviens graudkopības uzņēmums Skrundas apkaimē jau tagad tiek aicināts iepazīties ar “Linas Agro” piedāvājumu mājas lapā www.rapsim.lv, vai zvanot uz uzņēmumu.

SIA “Linas Agro” ir pirms 25 gadiem dibinātā starptautiskā uzņēmuma UAB “Linas Agro Group” meitasuzņēmums, kurš Latvijā darbojas jau no 2003. gada. Galvenais uzņēmuma darbības virziens ir augu aizsardzības līdzekļu, minerālmēslu un sēklas materiāla tirdzniecība, ka arī graudu, eļļas sēklu iepirkšana un eksports. 2015./2016. gadā “Linas Agro” kopējais apgrozījums sasniedza 90,02 miljonus eiro.

LA.lv