×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. marts, 2013
Drukāt

Loginovs paliek amatā

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas brīvostas valdes ārkārtas sēdē šodien četri valsti pārstāvošie valdes locekļi nobalsoja par brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova atstādināšanu no amata, savukārt visi četri pašvaldību pārstāvošie valdes locekļi balsoja pret Loginova atlaišanu, tādēļ brīvostas pārvaldnieks no amata netika atbrīvots.

Vienlaikus brīvostas valde vienojusies, ka brīvostas kvalitātes vērtēšanas komisija izvērtēs arī citu pārvaldes darbinieku atbildību par pārkāpumiem brīvostā, ko konstatējusi Valsts kontrole.

“Diemžēl viedoklis, kas ir laba pārvaldība, valsts un pašvaldību pārstāvju vidū atšķiras,” pēc ārkārtas sēdes žurnālistiem sacīja Brīvostas valdes loceklis Ēriks Škapars (V).

Kā ziņots, pēc četru brīvostas valdes locekļu iesnieguma Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks (GKR) šodien sasauca brīvostas valdes ārkārtas sēdi, lai lemtu par ostas pārvaldnieka Leonīda Loginova atbilstību ieņemamam amatam.

Kā zināms, revīzijas gaitā Valsts kontrole ir konstatējusi, ka laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 41 miljona latu apmērā.

VK revīzijā tika secināts, ka Rīgas brīvostas pārvaldes finanšu līdzekļi 595 000 latu apmērā nelikumīgi tērēti gan darba samaksas noteikumiem neatbilstošām prēmijām, dāvanām un veselības apdrošināšanai valdes locekļiem, gan kļūdaini aprēķinātiem pabalstiem, atvaļinājuma naudai un darba nespējas lapas naudai.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.9
Alūksne +12.4
Daugavpils +11
Saldus +10
Liepāja +11.2
Jelgava +12
Ventspils +13.2
Limbaži +13
Madona +12
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+