×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. marts, 2013
Drukāt

LU atkal aicina vidusskolēnus iekāpt “Studenta kurpēs”

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitāte (LU) jau septīto gadu rīkos pasākumu vidusskolēniem “Studenta kurpēs”, kad katram ir iespēja vienu dienu sekot studentam, kas pašlaik mācās viņu interesējošajā studiju programmā, aģentūru BNS informēja augstskolas pārstāve Inta Jaunzeme. Pasākums notiks no 2. līdz 8.aprīlim.

Šī projekta laikā skolēniem vienu dienu būs iespējam pavadīt kopā ar studentu, piedaloties studiju procesā: lekcijās, semināros, laboratorijās un praktiskajos darbos. Tas ļaus jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, studiju telpām un ārpus studiju aktivitātēm universitātē.

Pasākumā gūtie iespaidi varētu palīdzēt jauniešiem pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē, gūt priekšstatu par studijām nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, lai vēlāk veiksmīgi adaptētos studiju vidē, norāda Jaunzeme.

Dalībnieku pieteikšanās elektroniski notiks līdz 15.martam LU portālā.

Pērn pasākumā “Studenta kurpes” piedalījās 520 skolēni un 255 studenti.

LU dibināta 1919.gadā un ir lielākā un tradīcijām bagātākā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Pašlaik visās 134 akreditētajās studiju programmās LU mācās vairāk nekā 16 000 studentu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+