Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
28. janvāris, 2014
Drukāt

LU saņem vērtīgu dāvinājumu no vēstnieka ASV Andra Razāna

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) Andris Razāns uzdāvinājis Latvijas Universitātes (LU) Vēstures un filozofijas fakultātei un LU Bibliotēkai īpaši vērtīgas grāmatas par pasaules vēsturi, portālu LA.lv informēja LU pārstāvji.

Dāvinājumā, kas saņemts sadarbībā ar LU Fondu, A.Razāns savai bijušajai fakultātei iekļāvis 11 dažādas grāmatas viduslaiku vēsturē. Tas ir pirmais gadījums, ievadot LU jubilejas gadu, kad fakultāte saņem dāvanā grāmatas no sava absolventa.

A.Razāna studiju gadi saistīti ar LU Vēstures un filozofijas fakultāti, 1993. gadā iegūts maģistra grāds vēstures zinātnē. Viņa tālākais dzīves ceļš aizveda uz Latvijas Republikas Ārlietu ministriju. Studijās un darbā gūtā pieredze realizējusies šā brīža amatā – Latvijas vēstnieks ASV.

A.Razāna dāvinājumā iekļautajās grāmatās katrā ir ielīmēta piemiņas zīme ar vēstījumu “Dāvinājums savai fakultātei”, kā arī vēstnieka spiedogs, kas īpaši uzsver vēstnieka piederību gan vēsturnieku saimei, gan LU patriotiem.

Vērtīgajā dāvinājuma klāstā iekļauti vairāki nozīmīgi izdevumi; N.Morton “The Medieval Military Orders”, F.Cardini “The Companion to Medieval Society”, P.Ackroyd “Foundation”, S.Bauer “The History of the Medieval World: From the Conversion of Constantine to the First Crusade”, u.c.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+