Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
7. oktobris, 2016
Drukāt

Svarīgs atgādinājums autovadītājiem par ātrumu uz ceļiem

Siguldas pašvaldība/Publicitātes fotoSiguldas pašvaldība/Publicitātes foto

No šodienas tiek atcelti vasaras laikā uz atsevišķiem ceļiem noteiktie atļautā braukšanas ātruma izņēmumi un nekur Latvijā vairs nedrīkst braukt ātrāk par 90 kilometriem stundā (km/h), aģentūru BNS informēja “Latvijas valsts ceļi”.

No šodienas visā valsts autoceļu tīklā posmos, kur vasarā bija atļauts braukt ar ātrumu 100 km/h, šīs zīmes ir noņemtas.

Šo sestdien un svētdien sagaidāms lielāks cilvēku un autotransporta pieplūdums uz “zelta rudeni” Siguldā. Ceļu uzturētāji atgādina, ka Siguldā turpinās remontdarbi uz tilta pār Gauju – tur satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Iepriekšējo nedēļas nogaļu pieredze liecina, ka šajā vietā veidojas pamatīgi satiksmes sastrēgumi.

Nedēļas nogalē tiks veikti caurtekas nomaiņas darbi uz autoceļa Bauska-Aizkraukle, starp Krīčiem un Valli. Ceļš satiksmei šajā posmā tiks slēgts un apbraukšana organizēta pa ceļiem Mežmuiža-Krīči un Valle-Sietiņi.

Visvairāk būvdarbu posmu uz valsts autoceļiem joprojām ir uz Ventspils šosejas. Tur darbi turpinās četros posmos no Jūrmalas šosejas līdz Tukuma rotācijas aplim. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, ieteicamie apbraucamie ceļi ir caur Jūrmalu vai pa Liepājas šoseju.

Tāpat Kurzemes pusē uz reģionālā autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga, sākot no Talsiem, ir pieci luksoforu posmi, un paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks ir viena stunda. Darbi turpinās arī uz Liepājas šosejas tilta pār Kauguru kanālu, kur satiksme novirzīta pa pagaidu tiltu un to regulē luksofors.

Vidzemē ceļu remontdarbi turpinās uz Vidzemes šosejas no Siguldas Līgatnes virzienā, uz Valmieras šosejas posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir četri luksoforu posmi un un jārēķinās ar papildu stundu ceļā, pirms Vecpiebalgas ir būvdarbu posms 10 kilometru garumā un papildu stunda ceļā, kā arī ar papildu stundu jārēķinās arī, braucot no Augšlīgatnes uz Nītauri.

Zemgalē lielākie būvdarbi ir uz autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate, posmā Krasti-Ērberģe, kur ir divi luksoforu posmi un jāieplāno papildu 20 minūtes ceļā, kā arī uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne, posmā no Bārbeles līdz Lietuvas robežai, kur jārēķinās ar pieciem luksoforu posmiem un papildu 40 minūtēm ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi turpinās no Rēzeknes Kārsavas virzienā, uz ceļa Rēzekne-Daugavpils, no Krāslavas, dodoties Kombuļu virzienā, kā arī no Daugavpils, Silenes virzienā, kur jārēķinās ar četriem luksoforu posmiem un 50 minūtēm ceļā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai!Latvijas uzņēmums "Evelatus" sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni "Evelatus Mini", stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Pašmāju novatori izstādē "Riga Comm" rādīs piemēru un savus izgudrojumus3D printēšana, viedā atslēga, gudrais lietussargs un putnveida droni – izstādē "Riga Comm 2016"
Draugiem Facebook Twitter Google+