×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. septembris, 2012
Drukāt

Mācīsies jaunās telpās

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar Rīgā, piedaloties Francijas vēstniecei Latvijā Šantālai Puarē, tika atklātas Žila Verna Rīgas franču skolas jaunās, paplašinātās telpas. Šajā skolā šogad mācīsies skolēni sākumskolā līdz 6. klasei ieskaitot.


 

Mācības te notiek pēc apvienotās Francijas un Latvijas mācību programmas, kura atzīta abu valstu izglītības sistēmās. Skolā šogad mācības sāk jau 110 audzēkņi, kas pārsvarā nāk no Latvijas un starptautiskām ģimenēm. Audzēkņi, visbiežāk mācības pirmsskolā sāk bez franču valodas priekšzināšanām, bet jau pēc sešu mēnešu mācībām skolā spēj risināt sarunas franču valodā atbilstoši savam vecumam. Žila Verna Rīgas franču skola ir vienīgā Francijas oficiāli atzītā franču skola Latvijā, kas atbilst franču izglītības sistēmas prasībām un ir tās kvalitātes garants.

Šī skola ir daļa no akreditētā franču skolu tīkla, kas apvieno 450 skolas visā pasaulē – vairāki skolas skolēni turpina mācības Francijā, ASV un citās Eiropas valstīs. Skola strauji attīstās, un šajā mācību gadā skolā strādā jau seši pedagogi no Francijas. Skolu dibināja un vada skolēnu vecāku biedrība.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+