×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2014
Drukāt

Maijā nedaudz pasliktinājies valdības darba vērtējums (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (no kreisās), Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kultūras ministre Dace Melbārde un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Maijā nedaudz pasliktinājies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Valdības darbs maijā tiek vērtēts nedaudz sliktāk nekā aprīlī – ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars maijā bija 69%, bet aprīlī tas bija 68%.

Apmierinātība ar valdības darbu maijā pausta tikpat bieži kā aprīlī – 26%. No tiem daļēji ar valdības darbu apmierināti abos mēnešos bija 24% iedzīvotāju, bet pilnībā apmierināti – 2%.

Valdības darba vērtējuma indekss maijā ir nedaudz samazinājies – no mīnus 29 aprīlī līdz mīnus 30. Tomēr valdības darba vērtējuma indekss joprojām ir viens no augstākajiem “DNB Latvijas barometra” pētījumu vēsturē.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 9.maija līdz 22.maijam. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1004 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

“DNB Latvijas barometrs” ir atzīts ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pa labi no Prezidentes Buratīno māsa sēž, smaida vai kas viņa ir?

Draugiem Facebook Twitter Google+