Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. decembris, 2014
Drukāt

Maikls Staips: “R.E.M.” nekad neapvienosies

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Izjukušās amerikāņu rokgrupas “R.E.M.” līderis Maikls Staips paziņojis, ka grupa vairs nekad neapvienošoties.

Kā jau ziņots, 2011. gadā Staips un pārējie grupas dalībnieki Pīters Baks un Maiks Mills paziņoja par grupas izjukšanu pēc vairāk nekā 30 gadu pastāvēšanas.

Piektdien Staips sniedza interviju amerikāņu telekanālā CBS, kurā noraidīja baumas par “R.E.M.” atkalapvienošanos. “Nē, tas nekad nenotiks,” viņš teica. “Tam nav jēgas. Lai arī ļoti mīlu pārējos grupas dalībniekus un ļoti cienu viņus kā mūziķus un dziesmu autorus, tomēr negribu apvienoties. Es neciešu nostalģiju. Es neprotu gremdēties atmiņās.”

Taču Staips plāno atsākt mūziķa karjeru. “Es domāju, ka nākotnē vēl dziedāšu. Visticamāk, tas nenotiks tik drīz,” viņš teica.

Nesen iznāca sešu DVD komplekts “REMTV”, kurā attēlotas grupas attiecības ar mūzikas kanālu MTV. Tajā iekļauta jauna dokumentālā filma par “R.E.M.”, kā arī koncertieraksti, intervijas un fragmenti no mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijām.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+