Mobilā versija
+14.9°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
9. aprīlis, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” 10.04.2015.

MV1004

abonet_pogapirkt_poga

MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI!

Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, būtiski procesi ap mums un mūsos.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “MĀJAS VIESA” NUMURĀ

Dievinu Fišeru
Purvīša balvas laureāts Miķelis Fišers par Meksiku, citplanētiešiem, staigāšanu pa oglēm un brīvību, ko sniedz tikai radošs darbs.

Ar Karalistes dienestiem joki mazi
Ja Latvijas ģimene ar bērniem ir pārcēlusies uz dzīvi Lielbritānijā, tad dzīve ir jāpakārto Lielbritānijas likumiem arī bērnu aprūpes jautājumos.

Alberts Legzdiņš
Made in Latvia. Leģendāro “Čikāgas piecīšu” dibinātāja Alberta Legzdiņa likteņgaitas

Asiņainās Lieldienas
Uldis Neiburgs: lai slēptu Rēzeknes nopostīšanu 1944. gada 6. un 7. aprīlī, padomju militārajā literatūrā tās bombardēšanas gaita nav tikusi detalizēti aprakstīta.

Arī Latvijai savi Ginesa rekordi
Garākā deja, garākais ziedu paklājs, ilgākais skrējiens basām kājām pa ledu un veļ citi rekordi.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+