Mobilā versija
+10.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
9. aprīlis, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” 10.04.2015.

MV1004

abonet_pogapirkt_poga

MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI!

Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, būtiski procesi ap mums un mūsos.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “MĀJAS VIESA” NUMURĀ

Dievinu Fišeru
Purvīša balvas laureāts Miķelis Fišers par Meksiku, citplanētiešiem, staigāšanu pa oglēm un brīvību, ko sniedz tikai radošs darbs.

Ar Karalistes dienestiem joki mazi
Ja Latvijas ģimene ar bērniem ir pārcēlusies uz dzīvi Lielbritānijā, tad dzīve ir jāpakārto Lielbritānijas likumiem arī bērnu aprūpes jautājumos.

Alberts Legzdiņš
Made in Latvia. Leģendāro “Čikāgas piecīšu” dibinātāja Alberta Legzdiņa likteņgaitas

Asiņainās Lieldienas
Uldis Neiburgs: lai slēptu Rēzeknes nopostīšanu 1944. gada 6. un 7. aprīlī, padomju militārajā literatūrā tās bombardēšanas gaita nav tikusi detalizēti aprakstīta.

Arī Latvijai savi Ginesa rekordi
Garākā deja, garākais ziedu paklājs, ilgākais skrējiens basām kājām pa ledu un veļ citi rekordi.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+