×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
26. februāris, 2014
Drukāt

Māksla mīlēt – galvenais, kam šai dzīvē ir vērtība (5)

gunta_barbane_500

1. martā a/s “Lauku Avīze” laidīs klajā gluži jaunu ikmēneša žurnālu ‒ “Māksla Mīlēt”. Tas būs veltīts pašam galvenajam, kam šajā dzīvē ir vērtība ‒ mīlestībai. Jo mīlestības nekad nevar būt par daudz. Bet vai mēs tiešām zinām, kā atšķirt īstas jūtas no maldu ceļiem un kādi ir mīlestības mākslas noslēpumi?

Šķetināsim sarežģītos pāra attiecību veidošanās ceļus un minēsim laimīgu attiecību noslēpumus. Ikvienam no mums ir savs attiecību stāsts. Dažam tajā ir viena otrā pusīte, bet kādam citam – krietni vairāk personu gan laikā, gan telpā. Kā veidojas šī pieredze un ko no tās mācāmies?

Ja sieviete ar īsto vīrieti veido pāri, viņi tiecas būt viens veselums garīgi, emocionāli un fiziski – tāpēc žurnālā pievērsīsimies prāta loģikai, jūtu ķīmijai un seksuālajām attiecībām.

Ikviens cilvēks vēlas mīlestības pilnas attiecības mūža garumā, tāpēc arī meklē atbildes uz dažādiem attiecību jautājumiem un cenšas būt laimīgs. Tev mēs iesakām nevis censties, bet vienkārši BŪT laimīgam(-ai)! Kā to panākt – stāstīsim žurnālā, aplūkojot konkrētas attiecību situācijas, publicēsim likteņstāstus, dažādus attiecību un intīmos stāstus.

Aicināsim izteikties pāru attiecību speciālistus, dalīties pieredzē, sniegt padomus, vērtējumus un secinājumus. Stāstīsim par laimīgiem pāriem, kas apguvuši mākslu mīlēt, un par tiem, kas ir ceļā uz to.

Pirmajā žurnāla “Māksla mīlēt” numurā uzzināsiet par Marijas Naumovas un Raita Bullita iepazīšanos Rīgā un dzīvi Parīzē.

Tuvosimies mīlestības mākslas noslēpumam kopā ar Diānu Zandi, Mākslas akadēmijas rektoru Alekseju Naumovu, psihoterapeiti Guntu Jakovelu, seksologu Arturu Vāveri un psiholoģi Elvitu Rudzāti.

Tiem, kam tas aktuāli, nodrošināsim iespēju iepazīties, pieaicinot talkā sirdslietu aģentu Dzintaru Tilaku.

Uz sarunu aicinām aktrisi un astroloģi Akvelīnu Līvmani.

Pētām Holivudas aktrises Merilas Strīpas ilggadīgās laulības fenomenu.

Stāstām dažādus attiecību stāstus, kā arī pievēršamies seksa tēmai: ar testa palīdzību varēsi noskaidrot, kāda seksa partnere tu īstenībā esi, bet sarunā ar Aiju Tulu-Rijkuri pētām, ar ko latviešu seksuālā dzīve ir īpaša.

Sarunas par attiecībām allaž ir aktuālas, tās risinām mājās, darbavietā, skolā, tramvajā, uz ielas, kafejnīcās… tagad arī žurnālā “Māksla Mīlēt”.

Žurnāla “Māksla Mīlēt” redaktore Gunta Barbāne

IZŠĶIRSTI JAUNO ŽURNĀLU!

apskatit

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Mana dzīve jau norietā un es nēesmu spējusi veidot attiecības. Man bija vīrs, ir bērni.Aprtecējāmios bez mīlestības, tik , lai būtu ģimene, lai nebūtu vientuļi un tā bija lielākā kļūda manā dzīvē.Esmu šķīrusies, gribēju veidot jaunas attiecības,. jo iemīlējos, bet tas neizdevās.Viņam cita vairāk interesēja, bet es tā arī paliku pie savas platoniskās mīlestības, samierinoties ar to, ka man dzīvē nav lemts būt kopā ar mīlošu cilvēku. Attiecību veidošanu vajadzētu mācīt jau no skolas sola

 2. Arī es to izlasīju. Ļoti jauks žurnāls ar dzīves gudrībām. Man šķiet, ka nebija izdevies vāka noformējums. Pārāk bāls un pelēcīgs. Ja nebūtu iepriekš izlasījusi, ka tāds ir iznācis, noteikti nenopirktu, jo nemaz neievērotu starp citiem krāsainajiem žurnāliem. Grēko arī izplatītāji. Varēja taču nolikt atstatu un norādīt, ka tas ir jaunā žurnāla 1. numurs vai citādi to izcelt. Nu ne mazākās izdomas

 3. Ļoti interesants žurnāls, paldies! Tiešām ar interesi izlasīju no vāka līdz vākam!
  Veiksmi arī turpmāk!

 4. Margarita Grietēna Atbildēt

  Paldies par jauno žurnālu! Piesaistīja daudzi raksti, jo to varoņi pazīstami cilvēki, profesionāļi savās jomās – gan Akvelīna Līvmane, gan Diāna Zande un Marija Naumova, nemaz nerunājot par Merilu Strīpu, kuras kā allaž izcilo spēli nupat redzējām filmā “Augusts. Osedžas zeme.” Grūti iedomāties, ka dzīvē viņa ir pavisam cits cilvēks!
  Par attiecībām runāt nekad nav par daudz. Gan jau saņemsiet lasītāju vēstules ar jautājumiem, tad būs vel intreresantāk. Esmu opermākslinieku pāra Kritīnes Opolais un Andra Nelsona mākslas cienītāja, tāpēc labprāt uzzinātu, kā ģimenei sokas, audzinot meitiņu un dzīvojot katram savā pasaules malā!
  Lai žurnālam dziļš un tāls peldējums!

 5. Ieraudzīju,piesaistīja,nopirku 🙂

  Šobrīd lasu šo žurnālu. Man ļoti patīk! Man tik aktuālas tēmas…. Paldies Jums par šo jauko žurnālu! Žēl,ka žurnāls iznāks reizi mēnesī. Ar lielu nepacietību gaidu jauno nummuru !!! 🙂
  Lai Jums izdodas! Jo šāda veida žurnāls par tik ļoti aktuālām tēmām ir vienīgais Latvijā. Vēlreiz Paldies!!! Es jau esmu Jūsu patstāvīgā lasītāja 😉
  Lai jauks un saulains pavasaris! 😉
  Inga 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+