Kokteilis
Stilo

Manikīrs rudens lapu toņos. Piecas tendences, kas priecē acis! 0

Foto – Fotolia

Rudens ir brīnišķīgs laiks, ja skatāmies uz tā skaisto pusi, nevis dubļiem un vēsu laiku. Kuru gan nesajūsmina lapas bordo, zeltainos, oranžos toņos? Visu šo bagātību ir īsti vietā pārcelt uz modes pasauli, īpaši tas attiecas uz manikīru, kuru varam mainīt pēc sirds patikas vai ik nedēļu.

Ja rudenī noskaņojums draud sabojāties, varbūt pasmaidīsi, tieši paskatoties uz saviem košajiem nadziņiem?

1. Vientoņu pārklājums un gradients
Pats vienkāršākais risinājums ir pārklāt nagus ar kādu rudenīgas nokrāsas laku vienā tonī, piemēram, siltā bēškrāsā vai oranžīgā tonī. Lieliski izskatās zeltaini brūnais, oranži sarkanais, plūmju tonis. Ar šādu manikīru pelēkā ikdiena nav bīstama!

2. Rudens zīmējumi
Ja vēlies manikīram veltīt vairāk uzmanības, izrotā nagus ar rudenīgiem zīmējumiem. Zeltainas un sarkanas lapiņas patiešām ir ļoti populāras. Tās uzzīmēs salona meistars.

Alternatīvs variants – nokrāso tikai vienu nagu zeltainā krāsā un pārējiem izveido franču manikīru ar melnu maliņu. Izskatās drosmīgi un efektīgi.

Kad gribas padraiskoties, zīmējums var būt arī ar humora pieskaņu.

3. Rudens bordo
Nekas tā neglaimo sievietei kā klasika, kas atrodas ārpus laika un trendiem. Un tomēr klasika ir šī rudens… aktuālākais trends! Vakara variantam lieliski derēs klasiskais bordo vai sarkanīga bordo tonis.

Šīs krāsas taču saistās ar piesātinātu sarkanvīnu, tās sasildīs vakara vēsumā un atgādinās par ķiršu laiku. Turklāt šīs krāsas izskatās patiešām smalki un dižciltīgi kā lielisks vakartērpa papildinājums.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

4. Rudens jūra
Nebaidies eksperimentēt? Izveido manikīru zilas, dziļas jūras toņos. Šī krāsa lieliski sader ar ikdienas stilu un klasisko stilu. Aktuāli šādu manikīru veidot nevis īpašam gadījumam, bet ienest gotisku un dramatisku noti arī ikdienā.

5. Vitrāža un kaķacs
Izmēģini kaķacs toņus kā gradienta manikīra versiju!

Galerijas nosaukums
LA.lv