×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Martā lielākais atbalsts SC, mazākais – Repšes, Šlesera un Ždanokas partijām (7)

slesers0508

Ja Latvijas Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, pirmajā pozīcijā tajās ierindotos politiskā apvienība “Saskaņas centrs” (SC), liecina sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptauja, kas šā gada marta vidū veikta pēc “Pirmā Baltijas kanāla” (PBK) pasūtījuma.

Aptaujas respondentiem, Latvijas pilsoņiem, tika uzdots jautājums: “Ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, par kuru politisko partiju vai apvienību jūs balsotu?”

Pirmajā vietā ar lielu pārsvaru ierindojies “Saskaņas centrs”, par kuru savas balsis atdotu 21% respondentu. Otro pozīciju ieņem “Vienotība”, par kuru balsotu 13%, pavisam nedaudz atpaliek “Zaļo un zemnieku savienība” ar 12%, aģentūru LETA informēja SIA “Baltijas Mediju alianse” preses sekretārs Edžus Vējiņš.

5% barjeru pārvarētu arī nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK, par kuru gatavi balsot 8% aptaujas dalībnieku.

Bijušās valsts kontrolieres Ingūnas Sudrabas kustība “No sirds Latvijai” iegūtu 4% atbalstītāju, bet par pārējiem politiskiem spēkiem balsotu mazāk nekā 1,5% potenciālo vēlētāju. Šo partiju vidū ir gan Saeimā patlaban pārstāvētā Reformu partija, gan Einara Repšes partija “Latvijas attīstībai”, gan Ainara Šlesera pārstāvētā partija “Vienoti Latvijai”, gan bijusī PCTVL, kas tagad pārdēvēta par “Latvijas Krievu savienību”.

20% aptaujāto Latvijas pilsoņu savu izvēli pašlaik izdarīt ir grūti, bet 16% respondentu izteica viedokli, ka uz Saeimas vēlēšanām neplāno doties.

Aptaujā uz šo jautājumu atbildēja 846 Latvijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Arī LETAs žurnālisti strādā SC interesēs, jo internetā stāsta, cik “liels” atbalsts SC. Atgremo to, ko viņiem
  bāž mutē SKD, bet pašiem savas galvas uz pleciem nav vai arī šo nekorekto informāciju pasniedz apzināti.

 2. Kad vienreiz SKD beigs muļķot sabiedrību? Ja krievvalodīgiem ir tikai viena partija – SC, tad latvisko partiju ir vesels bars! Un salīdzinot šādi, SKD rada ilūziju, ka Latvijā visu laiku līderi ir SC. Bet īstenībā 33% ir trim galvenajām latviskajām partijām un 21 % SC. Tas, kā šīs aptaujas pasniedz SKD, ir ļoti izdevīgi SC, jo rada ilūziju, ka SC nepārtraukti dominē aptaujās. SKD manipulē ar sabiedrisko domu SC interesēs! Nedrīkst šādi negodīgi salīdzināt! To varētu darīt tikai tad, ja arī latviešiem būtu tikai viena partija, tad salīdzinājums būtu korekts un ticams.

 3. virsrakstā iekļautas gandrīz visas latviešiem naidīgi noskaņotās partijas, trūkst tikai Sudrabas partijas un Suverenitāte. Par šo partiju elektorātu viss ir skaidrs, tie ir 270 000 apmēram, tos mēs varējām saskaitīt valodas referendumā.

 4. Pat ja izdzeru divas vodkas pudeles, nebalsotu par tādu kā Šlesers.

 5. Sudraba ir vienīgā ,kas saprot, kas notiek latvijā

  ”Politiķi ir ļāvuši iznīcināt Latvijas lauksaimnieku gadu desmitiem loloto cukurbiešu ražošanu un tagad veikalos pērkam Dānijā ražotu “Jelgavas cukuru”. Pat preces ar latvisko identitāti tiek ražotas ārvalstīs, jo tā ir lētāk. Paradoksāli, bet pat valsts atpazīstamības produkti – valsts karogs, pases, akcīzes markas, ordeņi – tiek ražoti ārvalstīs.

  Tā ir samaksa par tirgus liberalizāciju, ka nu jau kādi 500 000 cilvēku ir devušies ekonomiskajā trimdā, taču mūsu valsts vadītājus tas maz uztrauc”

Draugiem Facebook Twitter Google+