Horoskopi un mistika
Ezoterika

Melnais sāls – gatavo Zaļajā ceturtdienā, piemīt maģiskas īpašības7

Foto – Pixabay

Līdzās citiem mums pazīstamiem sāls veidiem dabā sastopams arī melnais sāls, lai gan retais būs par to dzirdējis, skaidro dziedniece, litoterapeite Sanita Sīkle. Melnā sāls sastāvā ir arī sērūdeņradis, kas padara šo sāli īpaši vērtīgu.

Šāds sāls stimulē vielmaiņu un gremošanas procesu, to augstu vērtē Indijā, jo saskaņā ar ājūrvēdu tas sevī apvieno ūdens un uguns elementus.

Melno sāli iegūst ne tikai dabā, to arī gatavo. Par tā dzimteni uzskata Krieviju. Melno sāli vēsturiski gatavoja tikai noteiktā laikā – Lieldienās. Ceturtdienā pirms Lieldienām – Zaļajā ceturtdienā – tika veikts rituāls melnās sāls izgatavošanai.

Tas tika arī iesvētīts baznīcā. Sāls tika gatavots ar tādu aprēķinu, lai pietiktu visam nākamajam gadam, un tas tika lietots dažādu slimību ārstēšanai.

Melnajam sālim piemīt unikālas īpašības, un tas neatstāj negatīvu iespaidu uz locītavām. Šajā sālī saglabājas virkne minerālvielu, un tas piedod pikantu piegaršu ēdienam. Ēdienam to pievieno mazāk, nekā vārāmo sāli, turklāt tas ir attīrīts no piemaisījumiem, kas kaitīgi cilvēka veselībai.

S.Sīkle esot viena no retajām Latvijā, kura zina melnā sāls pagatavošanas recepti, ko ieguvusi pirms vairākiem gadiem Ukrainā no kādas dziednieces. S.Sīklei melnā sāls gatavošana kļuvusi par ikgadāju Zaļās ceturtdienas rituālu. Sāls palīdzot gan veselības problēmu risināšanā, gan pret maģiskiem uzbrukumiem.

Runājot par melnā sāls maģiskajām īpašībām, galvenais tā lietošanas mērķis ir sevis aizsardzība pret ļaunumu un dažādiem noskaudumiem.

Daži piemēri, kā izmantot melno sāli:

Ja esi sastrīdējies ar dzīvesbiedru, sāls maisiņu noliec gultā zem spilvena, lai uzņem visu negatīvo enerģiju.

Lai vairotu pārticību mājoklī, melnais sāls koka trauciņā pastavīgi jātur galda vidū.

Cilvēkam, kurš tavā mājoklī ienācis ar ļaunām domām, pie ēdiena pievieno šķipsniņu melnā sāls.

Ja jūti, ka pret tevi vērsts maģisks uzbrukums, tad trīs šķipsniņas melnā sāls pievieno uzrunātam vai svētītam ūdenim. Šāds ūdens jādzer tukšā dūšā vienu mēnesi, ne dienas neizlaižot.

Saistītie raksti

Lai no ļaunuma un noskaudumiem pasargātu savu mājokli, katrā mājas stūrī jānovieto lina auduma maisiņā iebērts melnais sāls. Šādu maisiņu var ievietot mašīnā, pakarot pie spoguļa, bet katru gadu sāls jāmaina un vecie lina maisiņi jāsadedzina.

Sāli, iebērtu lina maisiņā, var nēsāt līdzi somā vai, ja zini, ka tiksies ar cilvēkiem, kas nevēl tev labu, maisiņu iesien kaklā un nolaid līdz sirds zonai, tas pasargās no ļaunas acs un maģiskiem uzbrukumiem.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdotās “Dzīvesziņas gadagrāmatas 2018”.

LA.lv