×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Metropolīts Aleksandrs aicina Bērziņu atkārtoti kandidēt uz prezidenta amatu (5)

Foto: lETAFoto: lETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no labās) un Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs tikšanās laikā Melngalvju namā.

Metropolīts Aleksandrs otrdien tikšanās laikā ar Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu aicinājis viņu atkārtoti kandidēt uz valsts vadītāja amatu, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Tikšanās laikā pārrunāta abpusēji veiksmīgā līdzšinējā sadarbība un tuvākā laika aktualitātes. Metropolīts Aleksandrs izteica aicinājumu Valsts prezidentam Lieldienu laikā apmeklēt Pareizticīgo baznīcu, kā arī apliecināja viņa vadītās baznīcas cieņu Valsts prezidenta Bērziņa līdzšinējam veikumam, aicinot atkārtoti kandidēt valsts vadītāja amatā.
 
Valsts prezidents pateicās par augsto vērtējumu, “apliecinot savu cieņu Metropolīta Aleksandra veiktajam kristiešu un arī sabiedrības saliedēšanas darbā”.

Prezidents arī aicināja 8.maijā – Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienā – piedalīties ekumēniskā aizlūgumā un būt klāt piemiņas koncertā, kas notiks Rīgas Sv.Jāņa baznīcā. Metropolīts Aleksandrs pateicās par uzaicinājumu un apstiprināja Pareizticīgo baznīcas dalību aizlūgumā.

Valsts prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai BNS norādīja, ka tikšanās laikā nav spriests par iespēju aicināt apmeklēt Latviju Krievijas pareizticīgās baznīcas līderi Kirilu. “Šāds jautājums šobrīd nav ne Valsts prezidenta, ne Ārlietu ministrijas darba kārtībā,” piebilda Krapāne.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. upuri kristiešus saliedē,tādēļ bez kariem viņi neprot dzīvot

  2. Aicina tamdēļ, ka tas ir izdevīgi kremlim!

  3. Vēl jau par agru. Jānogaida taču ko Ventspils ,,hūtīte” teiks. Un tad būs arī vajadzīgā naudiņa!

  4. protams, Krieviem izdevīgs variants, Latvijai noželojams, viņš ir kā iemidzis lācis ziemas miegā, izvairās no reāla darba un rīcības, iebraecas ik pa laikam kā lacijas uz pavasari

  5. Vai Berzins ir Pareizticigais? Atbildēt

    Drizak, vai vinam ir pareiza politiska ticiba?

Draugiem Facebook Twitter Google+